SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

REGAŁY I BIBLIOTEKI

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się

Stylowe regały - Luksusowe biblioteczki - My Honey Home

W każdym mieszkaniu niezbędna jest przestrzeń do przechowywania książek, zastawy czy drobiazgów. Do wszystkich przedmiotów, które chcemy wyeksponować, idealnie sprawdzą się regały. W tej kategorii znajdziemy wiele designerskich modeli, które ozdobią każdy salon, sypialnię oraz gabinet.

Regał na książki – wyeksponuj dzieła sztuki lub inne elementy dekoracyjne

Nowoczesne półki, wykonane z wysokiej jakości materiałów i wykonane z dbałością o detale, same w sobie mogą być ozdobą mieszkania. W połączeniu z artystycznymi figurkami czy obrazami, które na nich umieścimy, staną się wyjątkową dekoracją pomieszczenia. Na niewielkiej przestrzeni idealnie będą prezentować się w zestawieniu z barkiem, a ornamentowy parawan subtelnie podzieli wnętrze. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jedno pomieszczenie pełni różne funkcje, np. służy nam zarówno jako salon i gabinet.

Regały biblioteczne i lada – stylowe regały, biblioteki drewniane

Drewniane regały na książki z wbudowanym oświetleniem wspaniale będą komponować się z wystrojem eleganckiego gabinetu. W mniejszych mieszkaniach możemy zdecydować się na półki na ścianę, na których ustawimy ulubione książki, aby w pełni wykorzystać posiadaną przestrzeń.

Dodatkowo, każdy zapalony czytelnik doceni stworzenie spokojnej przestrzeni, w której zestawimy ze sobą wygodny fotel, praktyczne półki i ozdobną konsolę, na której możemy umieścić aktualnie czytane dzieło. Na podręczne rzeczy, poza regałami, sprawdzą się również dekoracyjne stoliki boczne.

Regały w formie otwartej do wyeksponowania wartościowych dekoracji

Jeśli posiadamy cenne, wyraziste dekoracje, możemy jako bazę do ich prezentacji wybrać minimalistyczny regał metalowy, który nie przyćmi ich swoją formą. Jeśli preferujemy delikatne ozdoby, takie jak szklane wazony marki Jolipa, wyeksponujmy je dla kontrastu na ornamentowej kolumnie.

Otwarte regały do salonu będą perfekcyjne do zaprezentowania naszych najcenniejszych pamiątek czy dekoracji. Nie zapominajmy również o praktycznych komodach, które dając nam dodatkowe miejsce na przechowywanie, pozwolą zachować wolną przestrzeń oraz porządek na regałach.

Regały do salonu, regały biurowe i regały na zastawy kuchenne

Regały, które umieścimy w naszym salonie, powinny być zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Dokładnie takie są regały marki Eichholtz – ich nowoczesna forma wpisze się przede wszystkim w salon w stylu glamour, ale pięknie ozdobi również klasyczne i minimalistyczne pomieszczenia. 

Jeśli zależy nam na wyeksponowaniu naszej zastawy kuchennej, umieśćmy ją na otwartym regale. Jednak równie dobrze, a może i lepiej sprawdzi się tutaj przeszklony kredens – dzięki zabezpieczającej szybie, nasze naczynia nie będą się zbytnio kurzyć i zachowają dłużej swoje piękno.

Wybierając regały do biura, zwróćmy uwagę nie tylko na ich styl i urodę, ale przede wszystkim zdecydujmy się na takie, które posiadają pojemne półki i są połączone z zamykanymi szafkami. Taki system ułatwi nam logiczne rozmieszczenie akcesoriów biurowych i przechowywanie dokumentacji.