SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

STOLIKI BOCZNE I SZAFKI NOCNE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
przydatne w każdej sypialni funkcjonalne szafki i stoliki nocne do sypialni

Sypialnia, czyli miejsce stylowego relaksu

Sypialnia to miejsce intymne, do którego często wkraczamy dopiero późnym wieczorem, po całym dniu zmagań. Sercem sypialni jest oczywiście łóżko, natomiast jego dopełnieniem powinny być usytuowane po bokach, utrzymane w tym samym stylu szafki nocne lub po prostu stoliki boczne.

Są one bardzo funkcjonalnymi meblami, na których czekać może na nas interesująca lektura lub zapachowe świece. Szafki często wyposażone są w szufladki lub małe półeczki - możemy ukryć tam przedmioty, które niekoniecznie chcemy eksponować, ale bywają bardzo przydatne i takie, które potrzebujemy mieć po prostu pod ręką w czasie nocnego relaksu.

Szafki i stoliki nocne do sypialni - jaka wielkość i styl nas interesuje?

Stoliki takie powinny być dopasowane stylistycznie do łóżka i funkcjonalnie do naszych upodobań i potrzeb. Wielkość powinna być podyktowana metrażem sypialni, rozmiarem i wysokością łóżka, ale także ilością rzeczy, które chcemy umieścić na szafeczkach lub w ich wnętrzu. Jeżeli chodzi o wygląd, to dopasowujemy go do pozostałego umeblowania - biurka, komody czy mogą narzucić styl sypialni, więc warto go nie zaburzać doborem nieodpowiednich szafek.

Jeżeli cenimy sobie klasyczne wnętrza możemy wybrać eleganckie, stylowe szafki nocne, Przy minimalistycznym, nowoczesnym designie naszej sypialni można sięgnąć po pozbawione elementów dekoracyjnych, piękne w swojej prostocie szafki nocne nowoczesne. Do stylu glamour z pewnością będzie natomiast pasowała bardziej finezyjna szafka nocna okrągła. Eleganckim dodatkiem w sypialni mogą być również konsolekolumny, które zresztą nadadzą szyku każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalne szafki nocne o najwyższej jakości z lampką, szufladami i półkami

Gdy oprócz wyglądu cenimy sobie ergonomię i wygodę, warto postawić na funkcjonalne szafki z lampką, której przytłumione światło pozwoli nam się zrelaksować lub poczytać wybraną literaturę, na którą w danej chwili przyjdzie nam ochota. Ale także warto wybrać szafki wyposażone w szuflady i półki, które będą stanowiły dodatkowe miejsce do przechowywania - niczym małe kredensy, pełne skrytek i możliwości.

Stoliki boczne i szafki nocne - w nowojorskim stylu z niskimi szufladkami

Jeżeli ma się upodobanie do stylu nowojorskiego i chcemy w nim urządzić sypialnię, zapewne nieodzownym elementem będzie w niej duże, kontynentalne łóżko. Jego dopełnienie zaś powinny stanowić eleganckie stoliki lub szafki nocne z niskimi szufladkami, na nich można postawić lampkę z ozdobnym abażurem lub elegancki wazon wypełniony świeżymi kwiatami. Chodzi o to, aby połączyć klasykę z szykiem glamour i stworzyć wygląd klasyczny, elegancki z nutką przepychu i bogactwa.

Ponieważ styl nowojorski lubi duże przestrzenie, najlepiej sprawdza się w ogromnych apartamentach. Jeśli takowy urządzamy, warto aby wszystkie meble - regały i biblioteki, sofy, stoliki kawowe - współgrały z wystrojem sypialni.

Stylowe szafki nocne – jak wybrać najlepszy model do sypialni?

Gdy cenimy sobie klasykę, z pewnością zadbamy o każdy szczegół aranżacji wnętrza. Warto postawić na eleganckie, lecz niestandardowe szafki - takie z dekoracyjnymi żłobieniami, o antycznym wyglądzie. Najważniejszy jest jednak dobrej jakości materiał, z jakiego stylowe szafki nocne będą wykonane, klasyka bowiem nie znosi kompromisów i stawia na nienaganną jakość.

Bez względu na styl szafek nocnych czy też stolików bocznych, są one nieodzownym elementem sypialni, będącym jej dopełnieniem i ukoronowaniem całego wysiłku włożonego w aranżację pomieszczenia. Bez nich stylowa sypialnia byłaby po prostu niekompletna.