SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

KOLUMNY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
oryginalne meble do Twojego domu

Eleganckie kolumny do Twojego gabinetu

Zastanawiasz się nad kupnem kolumny dekoracyjnej do salonu lub ogrodu? To niewątpliwie dobra decyzja. W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór kolumn i postumentów zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Kolumny ozdobne - dekoracyjnie do wnętrz i na zewnątrz

Kolumny ozdobne do domu są tym, czego potrzebujesz, by nadać wnętrzu ekskluzywnego charakteru. To one, jak żadna inna dekoracja, sprawiają, że pozornie zwyczajny salon staje się bardzo luksusowym wnętrzem.

Kolumny i półkolumny mogą być ozdobą samą w sobie, mogą też posłużyć jako postument dla innych elementów dekoracyjnych. Na kolumnach pięknie prezentują się okazałe kwiaty w doniczkach, duże wazy i wazony, świeczniki lampiony lub figurki ozdobne. Można je wykorzystać także jako motyw przewodni aranżacji wnętrza i dobrać pasujące do nich wizualnie sztukaterie ścienne oraz elementy ozdobne drzwi. Tym samym kolumna doskonale wpasuje się we wnętrze i stanie jego integralną częścią.


Stylowe ozdobne kolumny dekoracyjne, ozdobne do domu i wnętrz

Dobrze dobrana kolumna to kwintesencja dekoracji salonu, gabinetu lub tarasu. Jej rolą jest dyskretna, aczkolwiek bardzo znacząca ozdoba przestrzeni. Kolumna dekoracyjna samą swoją obecnością sprawia, że pomieszczenie wewnątrz domu lub ogród na zewnątrz nabierają innego charakteru. Zapewne wynika to z faktu, iż kolumny, sztukaterie, pilastry ozdobne i inne tego typu dekoracje podświadomie kojarzone są z wyjątkowymi wnętrzami aspirującymi do miana luksusowych.

Kolumny w domu i na zewnątrz świadczą też o dużym wyczuciu stylu i architektonicznego smaku. To nieczęsto stosowane ozdoby, spotykane przede wszystkim we wnętrzach urządzonych z klasą i dobrym gustem.


Figurki i rzeźby dekoracyjne ozdobą do domu i na zewnątrz

Kolumny dekoracyjne w domu, w ogrodzie i na tarasie doskonale nadają się do tego, by ustawić na nich figurki i rzeźby dekoracyjne. W naszym sklepie oferujemy wiele takowych, od prostych, minimalistycznych, do bardzo okazałych dekoracji. Można je dopasować do stylu kolumny i w ten sposób stworzyć bardzo spójną dekorację wnętrza.

Nasze kolumny oferujemy zarówno w wersji tradycyjnej – marmur ze stylizowaną podstawą – jak i nowoczesnej, wizualnie lekkiej, stworzonej z metalu i szkła. Niektóre kolumny wyglądem i stylistyką mogą przypominać stoliki boczne i warto mieć to na uwadze. Kolumna jest wyższa od stolika, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w jej pobliżu ustawić stolik z tej samej serii. Opcjonalnie, zamiast stolika może to być konsola lub nieduża komoda.

Kolumny ozdobne do wystroju wnętrz i domu - jak odmienić zwykłe kolumny w architektoniczne dzieła sztuki?

Wszystkie nasze kolumny same w sobie zasługują na miano dzieł sztuki. Zadbaliśmy o to, by wybrać dla naszych klientów najlepsze propozycje uznanych projektantów mebli i dekoratorów wnętrz. Niemniej warto zadbać o odpowiednie wyeksponowanie takiej kolumny, by wydobyć z niej całe piękno i blask. Teoretycznie kolumna może stanąć w każdym miejscu wnętrza, tarasu lub ogrodu, ale polecamy przede wszystkim te, na które padają promienie słoneczne. To one wydobędą z kolumny (zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej) lśniący, tajemniczy blask. Polecamy zwłaszcza kolumny marki Eichholtz, znanego i cenionego producenta mebli i dekoracji klasycznie ponadczasowych.