Darmowa dostawa od 500,00 zł

Blog

Ogród, który jest drugim salonem.

Ogród - to może być coś znacznie więcej niż zielona przestrzeń poza domem. To oaza spokoju, miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, które odzwierciedla nasz gust i styl życia. Od wieków ludzie starają się upiększać swoje ogrody, tworząc z nich miejsca wypoczynku i rekreacji. W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób kładzie szczególny nacisk na aranżację i wyposażenie swoich ogrodów, traktując je jako naturalne przedłużenie wnętrza swojego domu. Meble ogrodowe stają się kluczowym elementem, który nadaje naszemu ogrodowi niepowtarzalny charakter.

Czytaj więcej
Sztuka we Wnętrzach: Piąty wymiar przestrzeni.
Wprowadzenie sztuki do naszych wnętrz to znacznie więcej niż tylko zakup obrazów czy rzeźb. To sposób na nadanie przestrzeni charakteru, wyrażenie własnej osobowości oraz stworzenie wyjątkowego i inspirującego środowiska życia i pracy. Dzięki odpowiednio dobranym dziełom sztuki możemy dodać głębi i wyrazistości każdemu pomieszczeniu, sprawiając, że nasz dom stanie się miejscem pełnym emocji i inspiracji.
Czytaj więcej
Światło we wnętrzach. Raport z targów Maison&Objet Paris.
Światło odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu atmosfery i wyglądu każdego wnętrza. To nie tylko praktyczny element, ale także potężne narzędzie aranżacyjne, zdolne podkreślić piękno i charakter każdego pomieszczenia. Przedstawiamy garść inspiracji zebranych od marki Eichholtz podczas targów Maison&Objet w Paryżu.
Czytaj więcej
Art branding czyli budowanie wizerunku marek przez pryzmat sztuki. Słynne kolaboracje z Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.
Sztuka od wieków odgrywa kluczową rolę w ludzkiej kulturze. Inspiruje, porusza emocje i rozwija nas. Jednak w dzisiejszym świecie sztuka nie tylko zdobi galerie i muzea, ale staje się integralną częścią strategii marketingowych wielu marek. W artykule tym przyjrzymy się związkom, jakie wytworzyć się mogą między marką a sztuką podczas wspólnych kolaboracji, kiedy sztuka wprawia w ruch słupki wykresów finansowych.
Czytaj więcej
Obłe kształty, faliste formy – styl organiczny inspirowany miłością do natury

Podstawowym źródłem inspiracji w aranżacjach organicznych jest natura. Jej miłośnicy dążą do odwzorowania w swoich domach form, kolorów, kształtów i struktur, którymi raczy nas przyroda. Z reguły trudno w niej znaleźć trójkąty, kwadraty, prostokąty, z kolei mamy mnóstwo przykładów kształtów owalnych, opływowych, pozbawionych ostrych krawędzi. Znajdujemy je w kwiatach, słońcu, owadach, piasku na plaży, a także w morskich falach.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Wszystko w porządku, brak zastrzeżeń.
2024-02-10
Wszystko przebiegło sprawnie .
pixelpixelpixel