SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

G&C INTERIORS A/S

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: G&C INTERIORS A/S

G&C INTERIORS A/S - My Honey Home

G&C INTERIORS A/S to firma z Danii. Jak na skandynawską firmę przystało, projektuje unikalne dodatki do domu, które cechuje prostota, doskonała jakość i wyjątkowe wzornictwo. G&C INTERIORS A/S poszukuje własnych form wyrazu, ich projekty są niepowtarzalne i przez to wyjątkowe. Grafiki, lustra, oświetlenie, obrazy olejne, upominki, tekstylia i wiele więcej. Łączy je jedno – marka G&C INTERIORS A/S, która jest synonimem skandynawskiego luksusu.

G&C INTERIORS A/S – grafiki na ścianę

Oprawione w grube, proste, lustrzane ramy, dają wrażenie produktów luksusowych. Dopełnia je złudzenie trójwymiarowości. Grafiki na ścianę G&C INTERIORS A/S to coś więcej niż banalne, czarno-białe zdjęcia oprawione w ramki. To produkty, które wnoszą do domu powiew skandynawskiej świeżości, a wrażenie to potęguje tematyka. Na uwagę zasługują zwłaszcza te przedstawiające dawną architekturę, sugerujące wyjątkowe pochodzenie i przywodzące na myśl kreskę najlepszych światowych architektów. Tu nie ma miejsca na banał, pozornie proste rozwiązania w rzeczywistości dzięki doskonałemu wyczuciu proporcji stały się dziełami ponadczasowymi. Udekorowanie ścian grafikami przedstawiającymi architektoniczne dzieła sztuki to pomysł, który został szybko podchwycony przez dekoratorów wnętrz i dziś wykorzystywany jest zarówno do przyozdabiania prywatnych domów jak i obiektów publicznych. Grafki G&C INTERIORS A/S doskonale nadają się do przyozdobienia holów hotelowych.

Oczywiście w ofercie marki znajdziemy więcej niż tylko czarno-białe grafiki przedstawiające architekturę. To także wielobarwne obrazy odzwierciedlające żywą i martwą naturę oraz abstrakcje – bardzo modne w ostatnich latach.

Tym, którzy poszukują oryginalnych, a zarazem uniwersalnych grafik nadających się na prezent, polecamy grafiki przedstawiające zapis nutowy. Te sprawdzą się zarówno w minimalistycznych wnętrzach skandynawskich, jak i w bogatych wnętrzach glamour i vintage.

G&C INTERIORS A/S – kinkiety i abażury

Skandynawowie, którzy muszą borykać się z długimi i ciemnymi zimami, dobrze wiedzą, jak ważne w domu jest oświetlenie, nie tylko to górne, dające dużo jasnego światła, ale i mniejsze, w postaci lamp i kinkietów, które nadaje wnętrzom przytulnego, ciepłego charakteru. W ofercie G&C INTERIORS A/S nie brak właśnie tych drugich – oryginalnych, zaprojektowanych z pasją i odwagą kinkietów i abażurów. Tak chętnie i często wykorzystywane we wnętrzach, zwłaszcza w sypialniach, wnoszą do domu powiew nowatorskiej świeżości połączonej z ponadczasową klasyką. Wszystkie projekty G&C INTERIORS A/S zostały stworzone tak, by ich wyjątkowy design oparł się próbie czasu.

G&C INTERIORS A/S – ceramiczne osłony i donice

Kwiaty w domu wydają się jego nieodłączną częścią. Jednak ich hodowla wymaga czasu i umiejętności, dlatego równie często dekoruje się wnętrza kwiatami sztucznymi, które do złudzenia przypominają naturalne. W każdym przypadku ważne jest nie tylko to, jakie kwiaty wykorzystano do dekoracji, ale też, w czym je ustawiono. Najpiękniejszy nawet kwiat zblednie, jeśli zostanie włożony do nijakiej doniczki. G&C INTERIORS A/S wychodzi naprzeciw potrzebom florystów i oferuje im kunsztownie zaprojektowane i wykonane ceramiczne osłonki i doniczki premium. Nie tylko ułatwią stworzenie spójnej dekoracji, ale i wniosą do domu powiew ponadczasowego luksusu. Ceramika bowiem ma to do siebie, że jest wieczna.