SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

STOLIK Z TACĄ G&C INTERIORS A/S

MY HONEY HOME
1 550,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 07.12.2022

STOLIK Z TACĄ marki G&C INTERIOR A/S.
Stolik z tacą marki G&C to połączenie niezwyklego stylu oraz praktyczności. Ten wszechstronny mebel stanie się idealnym rozwiązaniem, gdy na stole zabraknie miejsca na dodatkowe przekąski lub zastawę. Posiada dwa uchwyty gwarantujące wygodę w jego przenoszeniu...

_ +
Opis

STOLIK Z TACĄ marki G&C INTERIOR A/S.

Stolik z tacą marki G&C to połączenie niezwyklego stylu oraz praktyczności. Ten wszechstronny mebel stanie się idealnym rozwiązaniem, gdy na stole zabraknie miejsca na dodatkowe przekąski lub zastawę. Posiada dwa uchwyty gwarantujące wygodę w jego przenoszeniu. Jest wykonany z metalu. Swój szyk zawdzięcza pięknemu połączeniu kolorystyki owalnej, intensywnie pomarańczowej tacy z czarną podstawą. Oprócz efektownego podawania dań lub przekąsek, z całą pewnością perfekcyjnie spełni funkcję dekoracyjną Twojego salony czy też jadalni.

Wymiary: 64 x 60 x 44 cm

Marka G&C Interior A/S oferuje produkty codziennego użytku, dzięki którym zwykłe wnętrza nabierają niebanalnego charakteru. W ofercie salonu My Honey Home dostępnych jest wiele produktów z ich asortymentu. 

Informacje dodatkowe
SKU
IN/GE/GGC242/MANG/BL
Wysokość
64 cm
Długość
60 cm
Szerokość
44 cm
Kolor
Czarny, Pomarańczowy
Materiał
Metal
Pomieszczenie
Salon
Kategoria
Marka