SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

DEKORACJA ŚWIĄTECZNA WIENIEC 25 CM SHISHI –

MY HONEY HOME
65,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 07.12.2021

Wieniec jodłowy marki SHISHI.Jodłowy wieniec marki Shishi w pięknym kolorze naturalnej zieleni stanowi doskonałą propozycję dopełnienia aranżacji bożonarodzeniowych. Wieszając go na drzwiach lub też kładąc na stole zapewnia nam niesamowity, świąteczny klimat, który możemy dodatkowo podkreślić zdobiąc go choinkowymi bombkami, wstążkami czy też lampaki. Ustawiając go w pozycji poziomej perfekcyjnie sprawdzi się także jako dekoracja bożonarodzeniowych świec...
Opis

Wieniec jodłowy marki SHISHI.

Jodłowy wieniec marki Shishi w pięknym kolorze naturalnej zieleni stanowi doskonałą propozycję dopełnienia aranżacji bożonarodzeniowych. Wieszając go na drzwiach lub też kładąc na stole zapewnia nam niesamowity, świąteczny klimat, który możemy dodatkowo podkreślić zdobiąc go choinkowymi bombkami, wstążkami czy też lampaki. Ustawiając go w pozycji poziomej perfekcyjnie sprawdzi się także jako dekoracja bożonarodzeniowych świec. 

Średnica: 25 cm

Shishi to fińsko-norweska firma, która w swoim asortymencie posiada modne i nietuzinkowe dodatki do wnętrz. W My Honey Home oferujemy wieńce tej marki także w innych rozmiarach.

Informacje dodatkowe
KOD
58594
Średnica
25 cm
Kolor
Zielony
Marka