DONICZKA GOLD 28x10x25cm DONICZKA GOLD 28x10x25cm
Wysyłka natychmiast
550,00 zł
-35%
DONICZKA GOLD MAT 13[cm] DONICZKA GOLD MAT 13[cm]
Wysyłka natychmiast

Normalna cena: 135,00 zł

Special Price 87,75 zł

DONICZKA WHITE SHINY 17X9X13cm DONICZKA WHITE SHINY 17X9X13cm
Wysyłka natychmiast
120,00 zł
KOSZ - SHISHI - MY HONEY HOME KOSZ - SHISHI - MY HONEY HOME
Wysyłka natychmiast
285,00 zł
DONICZKA GOLD-WHITE 21X9X17cm DONICZKA GOLD-WHITE 21X9X17cm
Wysyłka natychmiast
315,00 zł
DONICZKA SILVER 16X8X16[cm] DONICZKA SILVER 16X8X16[cm]
Wysyłka natychmiast
130,00 zł
-35%
DONICZKA MAT GOLD 16[cm] DONICZKA MAT GOLD 16[cm]
Wysyłka natychmiast

Normalna cena: 175,00 zł

Special Price 113,75 zł

DONICZKA SILVER 19X10X19[cm] DONICZKA SILVER 19X10X19[cm]
Wysyłka natychmiast
160,00 zł
DONICZKA SILVER MAT 16x16x15cm DONICZKA SILVER MAT 16x16x15cm
Wysyłka natychmiast
135,00 zł
DONICZKA GOLD PINK 12,5X12[cm] DONICZKA GOLD PINK 12,5X12[cm]
Wysyłka natychmiast
110,00 zł
Strona:
  1. 1
  2. 2
Producent: SHISHI

SHISHI - My Honey Home

Ponad dwadzieścia lat na rynku, bogate doświadczenie, nietuzinkowe projekty, wizjonerskie wzornictwo – tak w skrócie można scharakteryzować Shishi. Fińsko-norweska spółka dwa razy do roku przedstawia nowe kolekcje modnych dodatków do wnętrz. W My Honey Home nie mogło ich zabraknąć.

Shishi – jak to się zaczęło

Pod koniec ubiegłego wieku czwórka przyjaciół z Norwegii i Estonii wpadła na pomysł, by razem stworzyć nową, międzynarodową, rozpoznawalną markę dostarczającą dekoracyjne dodatki do wnętrz. Tak powstało Shishi. Nazwa sama w sobie nic nie znaczy, została wybrana ze względu na ładne brzmienie. Kolejne dwadzieścia lat przyniosło zmianę – dziś Shishi na całym świecie kojarzone jest z luksusowymi, zaprojektowanymi ze smakiem i dobrym gustem, dodatkami do wnętrz.

Shishi – filozofia marki

Shishi stawia sobie za nadrzędny cel dostarczanie klientom tylko bardzo dobrej jakości dodatki do dekoracji wnętrz. Każdorazowo kolekcja Sishi dodatki do wnętrz jest utrzymana w jednolitym stylu i kolorystyce, co ma znacznie ułatwić aranżację wnętrza i zachowanie założonego charakteru.

Shishi kładzie duży nacisk na to, co dziś nazywa się sprawiedliwym handlem. Współpracuje tylko z najlepszymi producentami i dystrybutorami, wyklucza wyzysk pracowników fizycznych i dzieci. Kupując produkty sygnowane logo Shishi, mamy pewność, że zostały one wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych, ale i z troską o pracowników. Shishi to coś więcej niż dodatki do wnętrz – to filozofia opierająca się na szacunku do drugiego człowieka bez względu na jego pochodzenie i kolor skóry. W My Honey Home jesteśmy dumni, że możemy mieć produkty Shishi w swojej ofercie.

Shishi – doniczki

Nieprzypadkowo doniczki i sztuczne kwiaty jako pierwsze zagościły w ofercie Shishi. Za tym pomysłem szło doświadczenie i międzynarodowe uznanie na rynku kwiaciarskim dwójki z czworga założycieli marki. Wiedząc, czego oczekują klienci na całym świecie, postanowili im to dać w jak najlepszej postaci. Stąd doniczki Shishi to coś więcej niż ceramiczne pojemniki na żywe kwiaty. To misternie zaprojektowane i wykonane dzieła sztuki, które doskonale wpiszą się we wnętrza w każdym stylu. Nie tylko spełnią funkcję dekoracyjną, ale też podkreślą jego klasę i ekskluzywny wygląd. Doniczki Shishi oferowane są w wielu kolorach. Nie brak klasycznej bieli, jednak w My Honey Home wiemy, że biel to nie wszystko, dlatego oferujemy Ci doniczki Shishi w kolorze srebra, złota, miedzi, pastelowego różu i wiele innych. Wybierz tę, która kolorystycznie jest najbliższa Twojemu domowi. Zwróć uwagę na stylistykę, niektóre wcale nie przypominają doniczek. Mimo to bardzo ładnie zaprezentują się na stole, parapecie czy komodzie.

Shishi – kwiatowe kule

Założyciele marki Shishi doskonale wiedzą, że dom bez kwiatów jest smutny i pozbawiony duszy. Jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku wymaga opieka nad roślinami. Krótki okres kwitnięcia także nie przemawia za dekorowaniem domu wyłącznie żywymi roślinami. Kwiatowe kule od Shishi zachowują piękno i niezmienny wygląd przez lata. Ręcznie układane zasuszone i wybielone kwiaty mogą zagościć w każdym domu. Nie ma drugiej tak uniwersalnej i ponadczasowej dekoracji, jak kwiatowe kule od Shishi. Możesz je ustawić w kuchni, w salonie, w gabinecie, na tarasie, a nawet w sypialni.

Shishi – niespodzianka dwa razy w roku

Shishi przygotowuje rocznie dwie kolekcje. Jedną na sezon wiosenno-letni, drugą jesienno-zimowy. Każdorazowo można spodziewać się nie tylko doniczek i kwiatów, ale też świec, kandelabrów, ozdobnych drzewek i wielu produktów przygotowywanych z myślą o świętach.

NEWSLETTER
Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera a informacje o nowościach i promocjach trafią do Ciebie w pierwszej kolejności.
×
Sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach statystycznych, a także w celu dostosowania go do indywidualnych preferencji Klientów oraz osób z niego korzystających, w tym do ulepszenia jego funkcjonalności. W celu umożliwienia dostarczania dopasowanych treści, niezbędne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na zbieranie i przetwarzanie plików cookies. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.