SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

OBRUSY

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
piękno na Twoim stole

Eleganckie Obrusy - My Honey Home

Obrus na stole to tradycja, która przetrwała dekady. Jest nieodzownym dodatkiem dekoracyjnym w stylowo urządzonym salonie. Zobacz, jakie obrusy dla ciebie przygotowaliśmy.

Jest stół musi być obrus - Moda na kolory i wzory obrusów

Czy stół musi być na co dzień przykryty obrusem? Jeśli zależy ci na stworzeniu eleganckiego wnętrza, to jak najbardziej tak. Stół bez obrusa wygląda jak roboczy, można przy nim pracować, ale przy takim stole nie zjemy obiadu i nie posadzimy gości.

W naszym sklepie oferujemy obrusy białe, grafitowe, granatowe i inne w uniwersalnych kolorach, które bez trudu uda się dopasować do wnętrz w różnym stylu. Mamy obrusy w bardzo modną kratę, idealne do wnętrz rustykalnych oraz obrusy z dekoracyjnymi paskami, które świetnie sprawdzą się między innymi we wnętrzach w stylu glamour.

Większość modeli wygląda blado i pusto bez odpowiedniego nakrycia w postaci obrusu na stół

Stół jest meblem użytkowym, nie dekoracyjnym. Zdecydowana większość stołów projektowana jest z myślą o nakrywaniu ich obrusem. Stąd mało wyszukane wzory blatów, nie zawsze symetryczne i nie zawsze jednolite. Co nie znaczy, że nie ma stołów, które można zaprezentować bez nakrycia. Są, ale jest ich zdecydowanie mniej. Są też okazje, które wręcz wymagają eleganckiego nakrycia. Dlatego warto mieć w domu kilka stylowych obrusów na zmianę i wykorzystywać je w zależności od okazji.

Elegancki, wyprodukowany z tkaniny dekoracyjnej obrus, jako istotny element każdej jadalni

Obrus na stole w jadalni to nie przywilej, ale obowiązek. Dekoracyjne obrusy lniane, które oferujemy w naszym sklepie, zostały uszyte z tkanin utkanych w manufakturze tureckiej, znanej z wysokiej jakości produkowanych tekstyliów. Len jest tkaniną naturalną, bardzo poszukiwaną ze względu na jakość premium. Lniane obrusy ładnie układają się na stole, miękko opadają na boki. Warto zwrócić uwagę na obrusy haftowane i koronkowe. Ich delikatny wygląd sprawia, że są to idealne obrusy na co dzień, ale mogą być wykorzystywane także jako obrusy świąteczne.

Tekstylia dekoracyjne w formie obrusu, które powinny znaleźć się w każdym domu

Obrusy nowoczesne mogą przyjmować różnoraki wygląd, ale zawsze łączy je jedno – wysoka jakość tkaniny. Dobre materiały obrusowe charakteryzują się łatwością utrzymania w czystości i łatwością prasowania. Nie ma nic gorszego niż obrus z wyraźnymi, trudnymi do rozprasowania zagnieceniami. Dlatego w naszym sklepie oferujemy tylko takie obrusy, których używanie jest czystą przyjemnością.

Obrusy wykonane z tkanin plamoodpornych

Wypadki przy stole mogą zdarzyć się każdemu. Wiemy o tym, dlatego wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć obrusów plamoodpornych. Rozlany sok lub czerwone wino nie będą spędzać ci snu z powiek. Wystarczy, że przetrzesz taki obrus jednorazowym ręcznikiem i z powrotem będzie czysty.

Obrusy świąteczne - różne rozmiary, wzory i kolory w My Honey Home

Obrusy świąteczne to osobna kategoria obrusów. Postaraliśmy się, by i takich nie zabrakło w naszym sklepie. Ich nieskazitelna biel dekorowana dyskretnymi aplikacjami czyni te obrusy wyjątkowymi. Jeśli okazja nie wymaga kładzenia białego obrusa, mamy też inne – skrzące się srebrem, urzekające głębią granatu. Bez trudu dopasujesz je do kolorystyki innych dodatków, pledów, poduszek, ręczników, ceramiki. Wszystkie łączy wysoka jakość i bardzo duża różnorodność, jeśli chodzi o rozmiary.

Nowoczesne obrusy i bieżniki – dekoracje stołu

Dekoracja stołu to nie tylko duży obrus. Czasem wystarczy mały bieżnik, by całkowicie odmienić wygląd stołu i salonu. Ale uwaga – bieżnik nie nadaje się na samodzielne nakrycie stołu w jadalni. Możesz przykryć nim stół w salonie, ale w jadalni obowiązkowo połóż obrus i dopiero na nim bieżnik lub serwetę.

Jeśli decydujesz się na sam bieżnik, zadbaj o podkładki na stół, szczególnie pod ciepłe kubki.