SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Tapety w zwierzęce wzory

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
stylizacja do awangardowych wnętrz

Tapety w zwierzęce wzory – modne wyposażenie wnętrz w sklepie My Honey Home

Tapety z motywami zwierzęcymi doskonale sprawdzają się zarówno w sypialniach i salonach, jak i pokojach dziecięcych. To uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo idealnie pasuje zarówno do klasycznych, jak i awangardowych wnętrzach. Zobacz, jakie tapety z wzorami zwierzęcymi oferujemy w naszym sklepie.

Tapety o wzorze zwierzęcym - jak otrzymać zakładany efekt

Tapetę o wzorze zwierzęcym można dopasować do każdego wnętrza. Wybór konkretnej tapety zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. We wnętrzach urządzonych awangardowo może to być realistycznie odwzorowane zwierzę w naturalnej wielkości widoczne na tapecie, która pokrywa jedną ścianę wnętrza.

We wnętrzach klasycznych najlepszym rozwiązaniem będzie udekorowanie jednej ściany prostą tapetą łączącą w sobie motywy roślinne i zwierzęce. Bardzo ładnie prezentują się ptaki ukryte w gałązkach roślin, motyle na kwiatach lub zwierzęta w leśnych ostępach.

Do wnętrz urządzonych minimalistycznie poleca się tapety we wzory geometryczne z motywem zwierzęcym.

Sztuka dekorowania Art Deco ze zwierzęcym motywem przewodnim

Art Deco to piękno i klasa sama w sobie. Ten styl dużą wagę przykłada do symetrii i wysublimowanego piękna najprostszych nawet przedmiotów użytkowych. Tu nic nie jest pozostawione przypadkowi, każdy szczegół jest dopracowany. Art Deco to prostota, ale nie minimalizm. Jak najbardziej na miejscu są stylowe dekoracje z motywami zwierzęcymi. Istotą jest dobranie ich w taki sposób, by nie zaburzyć symetrii i zaplanowanego ładu. Do takiego wnętrza, utrzymanego w stonowanych barwach, nie będzie pasowała tapeta z flamingami lub papugami, ale jak najbardziej na miejscu będzie tapeta z kolekcji Cole & Son – zielono-miedziane motyle na czarnym tle. Dla osób stawiających na mniej awangardowe rozwiązania pozostaje tapeta w pasy – te wbrew pozorom nie muszą być nudne i monotonne.

Wzory tapet z motywem zwierzęcym do dekoracji całego pomieszczenia

Tapety z motywami zwierzęcymi wykorzystuje się najczęściej do udekorowania jednej ściany bądź jej fragmentu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać tapety do dekoracji całego pomieszczenia. W takim przypadku dobrze jest wybrać prosty motyw w delikatnych barwach, tak by dekoracja nie była zbyt przytłaczająca. Na ścianach salonu bądź sypialni bardzo dobrze zaprezentuje się utrzymana w odcieniach szarości i beżu tapeta Cabinet Eden marki Khroma.

W dekorowaniu całego pomieszczenia dobrze sprawdzają się także tapety jednokolorowe.

Wzory zwierzęce na tapecie ukazane w minimalistycznym stylu

Wzory zwierzęce na tapetach nie muszą oznaczać ich wiernego odwzorowania. Bardzo często uwidocznione zwierzęta są przedstawione w formie szkicu bądź cienia. Często też wykorzystuje się zabawę kolorami, by pokazać barwne ptaki i zwierzęta w wersji monochromatycznej. Takie rozwiązania sprawdzają się idealnie we wnętrzach urządzonych minimalistycznie, bez przepychu.

Dobrym przykładem są tapety we wzory geometryczne, powtarzalne, łatwe do odtworzenia. Widoczne na nich zwierzęta przypominają proste rysunki.

Sprawdź najmodniejsze tapety we wzory zwierzęce na MyHoneyHome

Starannie dobieramy tapety, które oferujemy w naszym sklepie. Stawiamy tylko na sprawdzonych producentów, np. Anna French, Khroma, Cole & Son. Wybieramy wzory modne i ponadczasowe, tak by tapety mogły cieszyć oko przez długi czas. Oferujemy zarówno kolorowe tapety, jak i utrzymane w stonowanych barwach. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu. Nasza kolekcja tapet stale rośnie.