SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Tapety w geometryczne wzory

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
powiększ optycznie swoją przestrzeń dzięki modnym tapetom we wzory geometryczne

Tapety ścienne geometryczne w sklepie My Honey Home

Tapety geometryczne to połączenie prostoty i ponadczasowego stylu. Nowoczesne tapety we wzory geometryczne widywane są we wnętrzach w różnych stylach. Poza stylem skandynawskim, po takie tapety sięga też styl minimalistyczny i boho.

Tapety we wzory geometryczne w ofercie MyHoneyHome

Tapety geometryczne do salonu to jeden z naszych sztandarowych produktów. Towarzyszą mu tapety geometryczne szare, stanowiące dyskretne tło dla lśniących dekoracyjnych dodatków.

Stawiamy na jakość, dlatego w naszym sklepie sprzedajemy wysokiej jakości tapety tkaninowe i zmywalne oferowane przez topowych producentów, między innymi Annę French i Khroma. Dzięki temu mamy pewność, że sprzedawane przez nas tapety są nie tylko modne i estetyczne, ale też trwałe. Będą leżały na ścianie tak długo, jak długo tego zechcesz. A w razie potrzeby bez trudu je zdejmiesz i wymienisz na nowe.

Do nowoczesnych wnętrz proponujemy tapety geometryczne 3D, dające złudzenie przestrzeni, doskonale wpisujące się w nietuzinkowe aranżacje wnętrz.


Motywy tapet na bazie kwadratów, trójkątów, kół i trapezów

Tapety na bazie kwadratów, trójkątów, kół i trapezów nie zawsze wiernie odwzorowują figury geometryczne. Często są zaledwie bazą, kanwą, na której zbudowany jest prosty, powtarzalny, jednocześnie bardzo dekoracyjny wzór postrzegany w kategorii motywów roślinnych lub zwierzęcych.

Tapety geometryczne na ścianę wykorzystują element prostoty i powtarzalności. Warto pójść tym tropem, dobierając inne dekoracyjne dodatki z tymi samymi motywami. Jeśli na ścianie położymy tapetę w romby, ten motyw można powtórzyć na ceramice, obrusie lub poduszkach, ale nie na zasłonach, które dla kontrastu powinny zostać gładkie.


Nowoczesne tapety ścienne pokryte geometrycznymi wzorami podbijają rynek aranżacji wnętrz

Nowoczesne tapety ścienne cechuje nie tylko modny design, ale też wysoka jakość. To już nie tylko tapety papierowe, ale też bardzo modne i poszukiwane przez dekoratorów wnętrz tapety tkaninowe na fizelinie oraz tapety zmywalne, które doskonale sprawdzą się w kuchni bądź łazience.

Wraz z modą na wnętrza minimalistyczne i skandynawskie zdecydowanie wzrosło zainteresowanie tapetami we wzory geometryczne. Aranżacje wnętrz tworzone na ich bazie są bardzo spójne, dyskretne, jednocześnie ponadczasowo modne. Motywy geometryczne są wykorzystywane przez dekoratorów od lat i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się odwrócić. Wnętrza projektowane w duchu minimalizmu zawsze będą wykorzystywały uniwersalne wzory, między innymi właśnie geometryczne.

Tapety geometryczne to pojęcie bardzo umowne. Tworzone na bazie figur geometrycznych wzory tapet są bardzo różnorodne, począwszy od prostych tapet w pasy, poprzez tapety z jednolitym tłem wykorzystujące jedną figurę, aż do bardziej skomplikowanych motywów, dla których geometria jest jedynie inspiracją. Oprócz samego wzoru istotna jest też jego kolorystyka. To w zależności od niej tapeta może być bardzo wyrazista i rzucająca się w oczy lub wręcz przeciwnie – bardzo dyskretna.


Skandynawskie tapety do salonu i sypialni

Tapety geometryczne wykorzystujące styl skandynawski bazują przede wszystkim na prostej kresce i odcieniach szarości. Wspólną cechą skandynawskich tapet jest ich prostota i łatwość odtworzenia. Uwidocznione na nich wzory każdy bez trudu narysuje samodzielnie. Połączenie odcieni szarości i pasteli pozwala stworzyć dekoracje ścienne idealne do wnętrz tworzonych w duchu życia w zgodzie z naturą, co jest bardzo charakterystyczne dla stylu skandynawskiego.