SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Tapety jednokolorowe

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
najnowsze jednolite, klasyczne wzory tapet

Tapety jednokolorowe w sklepie My Honey Home

Tapety ścienne znane są w Europie od kilku stuleci, ale dopiero XX wiek przyniósł ich prawdziwy rozkwit. Dzięki temu dziś w naszym sklepie możemy zaproponować tapety bardzo wysokiej jakości, zaprojektowane przez najlepszych projektantów z Europy i świata.

Zmień wnętrze z odpowiednią kolorystyką tapet

Czy zmiana kolorystyki pomieszczenia musi oznaczać konieczność przemalowania ścian? Wiele osób broni się przed tym, raczej rezygnując z remontu lub wybierając neutralne kolory, które przez lata nie wychodzą z mody. Tymczasem malowanie nie jest jedynym sposobem na zmianę kolorystyki wnętrza. Można przecież skorzystać z dobrodziejstwa tapet! Te nowoczesne są bardzo dobrej jakości – trwałe, odporne na uszkodzenia, nieblaknące pod wpływem promieni słonecznych. Tapety jednokolorowe papierowe przeżywają prawdziwy renesans. Spróbuj, a już nigdy nie wrócisz do farby i pędzla.

Nie wiesz, jaki kolor tapety wybrać? Zacznij od neutralnych kolorów, z czasem możesz zdecydować się na śmielsze rozwiązania.

Tapety na ścianę - zmień wnętrze, aby nabierało spójnego charakteru

Tapety jednokolorowe na pulpit i tapety jednokolorowe do kuchni to propozycja, której trudno się oprzeć, szczególnie jeśli stawiamy na klasyczny minimalizm i to nie wzór, ale kolor, ma być podstawą dekoracji. Jednokolorowe tapety dostępne w naszym sklepie cechuje wyjątkowo wysoka jakość i odporność na zniszczenie. Szczególnie polecamy naszych topowych producentów: Anna French i Khroma.

Jednokolorowe tapety można dopasować kolorystycznie do mebli, podłóg, framug okiennych lub dekoracyjnych dodatków. Istotne jest, by dobór barw nie był przypadkowy. Warto posiłkować się tzw. zasadą tricoloru, która ułatwia wybór z koła barw tych kolorów, które – chociaż pozornie różne – doskonale do siebie pasują.

Tapety jednokolorowe na ścianę to niejedyna nasza propozycja. Sugerujemy przełamanie prostej dekoracji pasem tapety w motywy roślinne lub we wzory ze zwierzętami.

Tapety do salonu, które nadadzą mu reprezentatywności

Tapety jednokolorowe na fizelinie to nasza propozycja do salonu, której na pewno się nie oprzesz. Warto zauważyć, że tapety na fizelinie nie tylko są doskonałej jakości, ale też stosunkowo łatwo wymienić je na nowe. Dzięki temu można niewielkim kosztem dokonać metamorfozy salonu za każdym razem, gdy tylko mamy na to ochotę.

Istotą tapet do salonu jest ich nietuzinkowy wygląd. Jeśli zdecydujemy się na tapety jednokolorowe, warto przyjrzeć się fakturze tapety, która wcale nie musi być jednorodna. Można też podążyć inną ścieżką, wybierając tapety w modne geometryczne kształty. Oprócz kół i rombów nadal na topie jest marokańska koniczyna.


Tapety ścienne występujące w wielu akcentach

Tapety ścienne jednokolorowe i tapety ścienne wielobarwne (na przykład minimalistyczne tapety w pasy) są często widywane nie tylko w salonach, ale też kuchniach i sypialniach. Za wyborem tapet przemawia ich estetyka, nadająca wnętrzom ekskluzywnego wyglądu i bardzo przytulnej atmosfery niezależnie od wybranego koloru i wzoru.

W naszym sklepie oferujemy bardzo różne tapety ścienne, tak by każdy z naszych klientów mógł wybrać wzór pasujący do wnętrza i komponujący się z innymi dodatkami. Ornamentyka sprzedawanych przez nas tapet to nie tylko jednokolorowy minimalizm, ale i bardzo bogate wzornictwo przypominające malowidła naścienne.