SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ŚWIECA ZAPACHOWA LES PRESTIGIEUSES - ENCRE DE CHINE 16 cm - BAOBAB COLLECTION

MY HONEY HOME
520,00 zł

Produkt dostępny na zamówienie

Zamów teraz - u Ciebie do 04.11.2022

Świeca zapachowa Encre de Chine z kolekcji LES PRESTIGIEUSES marki BAOBAB COLLECTION.
Świece z kolekcji Les Prestigieuses to nie tylko nastrojowe zapachy pobudzające zmysły. To także niezwykle stylowe dekoracje, dzięki którym wnętrza nabierają upragnionej wyrazistości i klasy. Czarne, ręcznie dmuchane szkło inspirowane barwą uznanego chińskiego atramentu razem ze złotym emblematem marki rozkocha w sobie wielbicieli mocnych akcentów...

_ +
Opis

Świeca zapachowa Encre de Chine z kolekcji LES PRESTIGIEUSES marki BAOBAB COLLECTION.

Świece z kolekcji Les Prestigieuses to nie tylko nastrojowe zapachy pobudzające zmysły. To także niezwykle stylowe dekoracje, dzięki którym wnętrza nabierają upragnionej wyrazistości i klasy. Czarne, ręcznie dmuchane szkło inspirowane barwą uznanego chińskiego atramentu razem ze złotym emblematem marki rozkocha w sobie wielbicieli mocnych akcentów. Świeca pięknie zdobi aranżacje, nawet gdy nie jest zapalona. 

Nuta zapachowa: drzewo sandałowe oraz wetiweria

Czas spalania: 150 h

Ilość knotów: 4

Podobnie jak baobaby z widokiem na afrykańską sawannę, świece oraz pałeczki zapachowe od Baobab Collection słyną ze swoich rozmiarów i oryginalnych wzorów. Tworzone z najwyższą starannością z ręcznie dmuchanego szkła, zachwycają - łącząc w sobie oszałamiający design ze zmysłowymi doznaniami zapewnionymi przez wykwintne perfumy. W ofercie salonu My Honey Home odnajdziemy szeroki wybór akcesoriów tej belgijskiej marki. 

 

Informacje dodatkowe
SKU
MAX16ENC
Wysokość
16 cm
Czas spalania
150 h
Kolor
Czarny
Materiał
Szkło
Pomieszczenie
Salon
Marka