SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

STONEGLOW

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Stoneglow

Stoneglow - My Honey Home

Stoneglow to wyjątkowy producent świec i pałeczek zapachowych. Wyjątkowy, bo może pochwalić się ponad dwudziestosześcioletnim doświadczeniem w ręcznej produkcji świec. Poznaj wyjątkowe zapachy, oryginalne wzornictwo i wysoką jakość produktów Stoneglow. Spraw, by Twój dom pachniał wyjątkowo.

Stoneglow – świece

Firma Stoneglow starannie strzeże swoich tajemnic. Nikt postronny nie wie, jak wytwarzane są woski potrzebne do wyrobu świec. Są wyjątkowe, bo palą się czysto, nie dymią i nie kapią. Stoneglow świece to produkt z naprawdę górnej półki. Tu nie ma miejsca na kompromisy, źle dobrany zapach, niestarannie przygotowany wzór. Kupując świece zapachowe Stoneglow, masz pewność, że Twój salon zamieni się w pachnący cytrusami gaj, owocowy ogród czy przywiedzie na myśl zapach orientu. Stoneglow świece zapachowe to jeden z tych produktów, które można wręczyć na prezent – na pewno zostanie przyjęty z atencją. Nie wahaj się, wybierz już dziś swój ulubiony zapach i pozwól mu stworzyć w domu atmosferę wyjątkowości.

Średni czas palenia świec zapachowych Stoneglow to 40 godzin.

Stoneglow – pałeczki zapachowe

Pałeczki zapachowe Stoneglow to bardzo modny w ostatnich latach dodatek do domu. Wygodna alternatywa dla świec zapachowych. Nie musimy pamiętać o ich zapalaniu i gaszeniu. Bezpieczna, gdy w domu są małe dzieci lub ruchliwe, wszędobylskie zwierzęta.

Pałeczki zapachowe są dyskretniejsze niż świece, nie otoczą nas ciepłym blaskiem, nie skłonią do chwili odpoczynku i zadumy, nie wyczarują intymnej atmosfery, ale i one mają swoje małe sekrety. Ich trwałość określa się na 12 tygodni. Tyle czasu możemy cieszyć się wyjątkowym zapachem orientalnym, owocowym lub cytrusowym. W komplecie z eleganckim, szklanym flakonikiem wypełnionym esencją zapachu, dostajemy prawdziwe trzcinowe pałeczki. To ukłon Stoneglow w kierunku osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą i są przeciwne otaczaniu się plastikowymi dodatkami.

Pałeczki zapachowe Stoneglow mają estetyczny wygląd i ładnie komponują się z wnętrzami w różnym stylu. Ich dyskretny urok sprawdzi się w surowych wnętrzach industrialnych i romantycznym boho. Można je ustawić w kuchni, salonie, sypialni bądź łazience.

Stoneglow – marka, której możesz zaufać

Stoneglow to brytyjski producent między innymi świeci i pałeczek zapachowych. Od początku istnienia firma stawia na wysoką jakość oferowanych wyrobów, wychodząc z założenia, że nie liczy się ilość, ale jakość. Stąd zamiłowanie do ręcznej technologii, która pozwala tworzyć unikalne produkty najwyższego gatunku. Ponad ćwierć wieku doświadczenia zaowocowało powstaniem unikalnych kompozycji zapachowych, które oferowane są tylko przez Stoneglow.

Do pracy przy ręcznym tworzeniu świec firma zaprasza tylko wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu tego typu wyrobów. Tu nie ma miejsca kompromisy. Wszystko musi być idealne.

W czasach, gdy coraz więcej firm przenosi produkcję do wschodniej Azji, Stoneglow jest wierne swoim pierwotnym założeniom. Wszystkie świece i pałeczki zapachowe Stoneglow produkowane są w londyńskim Romford.

Stoneglow to marka, która w zasadzie nie potrzebuje rekomendacji. Zna ja każdy, kto choć trochę interesuje się rynkiem zapachów zamkniętych w świecach i flakonach. O ich produkty zabiegają nie tylko prywatne osoby, ale też firmy i instytucje. Za przykład niech posłuży światowej sławy sieć hoteli Ritz. Świece i pałeczki, które dbają o wyjątkową atmosferę w apartamentach to właśnie Stoneglow. Już dziś możesz mieć takie same w swoim domu.