SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

RALPH LAUREN

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Ralph Lauren Home

Ralph Lauren Home - My Honey Home

Ralph Lauren – Amerykanin o francuskim nazwisku, projektant mody. Stworzył wiele marek, większość firmując własnym nazwiskiem. Ralph Lauren Home to kolekcja ekskluzywnych dodatków i najwyższej jakości tkanin.

Ralph Lauren Home – piękno na wyciągnięcie ręki

Filozofia życiowa Ralpha Lauren’a jest jednocześnie receptą na sukces – otaczaj się pięknem i bądź szczęśliwy. Ten amerykański projektant mody wyznawał zasadę, że to, w co się ubieramy, czym się otaczamy, ma bezpośredni wpływ na to, jak żyjemy. Dlatego nie ograniczał się do jednej dziedziny życia. Jego projekty obejmowały modę damską, męską, dziecięcą, a także szeroko pojęte artykuły wyposażenia wnętrz. Wyrazisty styl, niepowtarzalne wzornictwo, unikatowe łączenia wzorów i kolorów, a wszystko to w duchu ponadczasowej elegancji i dystyngowanej prostoty. Piękno projektów Ralpha Lauren’a bierze się z jego umiłowania proporcji, starannego doboru kolorów i wzorów. W jego projektach wyraźnie widać przywiązanie do zasady, iż mniej znaczy lepiej. I właśnie to umiłowanie prostoty i stylu wyniosło go na szczyt światowej mody, a nazwisko Ralph Lauren stało się synonimem elegancji i luksusu.

Ralph Lauren Home – luksusowe tkaniny dekoracyjne

Ralph Lauren Home to jedna z licznych marek stworzonych przez amerykańskiego projektanta i wizjonera. W swoich propozycjach stawiał nie tylko na wygląd, ale i jakość oferowanych produktów. Tkaniny, które można kupić w naszym sklepie, są w najwyższym gatunku, doskonale sprawdzą się nie tylko jako klasyczne zasłony (a te jak wiadomo, praktycznie się nie niszczą), ale też jako narzuty czy obicia mebli. Szczególnie ta ostatnia funkcja – tkaniny obiciowe Ralph Lauren Home – wyraźnie wskazuje na jakość produktu. Mimo wielokrotnego używania, częstego dotykania, siadania, czyszczenia, tkaniny zachowują swój niezmieniony wygląd i kolor.

Proste, niemal ascetyczne ornamenty wyraźnie pokazują, że tu rządzi nie tyle wzór (choć nie brak dekoracyjnych motywów kwiatowych), co kolor. To on jest na pierwszym miejscu i planie, on jest ozdobą salonu, sypialni czy gabinetu. W My Honey Home z bogatej oferty marki Ralph Lauren Home wybraliśmy uniwersalne kolory i wzory. Uważamy, że są ponadczasowe i klasycznie eleganckie. Doskonale sprawdzą się w luksusowych wnętrzach, nadadzą im splendoru i wykwintnego stylu.

Ralph Lauren Home – tkaniny, z których uszyjesz wszystko

Tkaniny tekstylne do domu kojarzone są głównie z zasłonami. To dobry, ale niejedyny sposób na wykorzystanie tkanin z kolekcji Ralph Lauren Home. Ciekawym zabiegiem stylistycznym będzie wykorzystanie tej samej tkaniny do różnych celów. Obicia mebli i taki sam obrus? Ależ oczywiście. Dodajmy do tego identyczne zasłony i będziemy mieli bardzo spójną i subtelną sypialnię. Jeśli chcemy nieco ożywić wnętrze, można wykorzystać dwa różne materiały – utkane z tego samego włókna, ale o innych barwach. Pasiasta kanapa ładnie zaprezentuje się na tle zasłon w kolorze jednego z pasów. Do kompletu można uszyć gładkie poduszki.

Tkaniny Ralph Lauren Home to inspirująca prostota, z której można wyczarować wiele interesujących dekoracji. Na uwagę zasługują zarówno tkaniny matowe, jak i połyskliwe. Te pierwsze będą doskonałym tłem dla wnętrz w stylu industrialnym, drugie sprawdzą się w luksusowym glamour i romantycznym boho. Gładkie, jednobarwne będą uzupełnieniem stylu skandynawskiego. Jeśli wnętrza urządziliśmy w stylu urban jungle, warto sięgnąć po tkaniny inspirowane naturą, drukowane w kwiaty lub tropikalne liście.