SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

KHROMA

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent tapety ściennych KHROMA

Unikalne, ponadczasowe wzornictwo, bardzo wysoka jakość i mocne podłoże fizelinowe to najważniejsze zalety tapet Khroma. Daj się oczarować wypukłym wzorom i stwórz własny, niebanalny wystrój wnętrza.

Khroma belgijskiej grupy Masureel - producent tapet z historią z XIX wieku

1850 rok był dla rodziny Masureel przełomowym, choć zapewne w tamtym czasie jej członkowie nie zdawali sobie sprawy, że tworzą początek nowej jakości dekoracji ściennych, a ich wyroby będą znane i cenione nawet blisko dwieście lat później. Pionierski projekt na każdym etapie rozwoju doczekał się wsparcia nowych technologii, najpierw maszyn parowych, później podkładów fizelinowych, w czym zresztą marka Khroma celuje do dziś, tworząc unikalne tapety bardzo wysokiej jakości.


Designerskie tapety ścienne na podłożu flizelinowym

Różnorodna propozycja wzornicza marki Khroma daje pewność, że jej tapety sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno na gruncie prywatnym, jak i publicznym. Tapety Khroma widywane są w hotelach, urzędach, biurach, zdobią ściany siedzib największych światowych firm.

Podłoże fizelinowe ma szereg zalet, począwszy od znacznie prostszego sposobu montażu (taką tapetę bez trudu położy nawet osoba niemająca wprawy w tapetowaniu), poprzez jej mięsistość, co ułatwia uwypuklenie wzoru i stworzenie wrażenia trójwymiarowości, aż do ewentualnego demontażu.


Każda kolekcja Khroma to unikalna i oryginalna historia

Tapety marki Khroma wyróżniają się oryginalnością, bogactwem motywów i spójnością poszczególnych kolekcji. Każda z nich tworzy pewną zamkniętą całość, która nawiązuje do aktualnych trendów w dziedzinie dekoracji wnętrz. Decydując się na zakup tapety Khroma Roca lub Khroma Square, możemy mieć pewność, że wybieramy produkt wysokiej jakości, czerpiący inspirację ze współczesności, ale też zaprojektowany tak, by nawet po latach zdobić wnętrze w sposób oryginalny i jak najbardziej na czasie. Trudno o drugie tak ponadczasowe wzory tapet (np. kent znaki, Khroma Prisma), jak kreatywne tapety marki Khroma.


Tapety kwiatowe w liście monstery i palmy - subtelne wzory w stylu vintage

Dobrym przykładem ponadczasowych tapet jest właśnie kolekcja w stylu vintage. Celowo postarzana kolorystyka zahaczająca o sepię ma być tłem dla mebli i dodatków w duchu nowoczesnej starości. Szerokie, rozłożyste liście monster i palm to motyw chętnie wykorzystywany przez dekoratorów w różnych epokach. Znane były już przed wojną i nadal cieszą się dużym uznaniem, więc można śmiało założyć, że i za pięćdziesiąt lat będą na czasie. A tapeta Khroma z pewnością za pół wieku będzie wyglądała jak nowa.

Bogactwo dziedzictwem wielu kultur uchwycony w klimacie tapet Khroma

Tapety Khroma to nie tylko motywy florystyczne w stylu retro i vintage. W bogatym wzornictwie wyraźnie widać wpływy orientalne, hellenistyczne (tapeta arabeska) i etniczne, a także inspirowane surową stylistyką skandynawską. Obok efektownych dekoracji nawiązujących do kultur Dalekiego Wschodu można znaleźć proste, aczkolwiek bardzo efektowne, tapety z motywami geometrycznymi, pasami, a także imitacjami kamienia.

Osobnym elementem kolekcji są tapety z serii Wonderwall. To dzieła sztuki pod każdym względem, przypominające kunszt malarski z okresu baroku. Ich colours palette to subtelna gra cieni, odcieni i półcieni. Wszystko po to, by stworzyć ponadczasową tapetę doskonałą.