SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

FÜRSTENBERG

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Fürstenberg – producent stylowej porcelany

Fürstenberg to firma z tradycjami wyznaczająca standardy w precyzyjnym rzemieślnictwie. Została założona w 1747 roku w Dolnej Saksonii przez Karola I von Braunschweig w mieście Fürstenberg. Do dzisiaj marka jest synonimem najwyższej jakości w produkcji porcelany, a swoją ekskluzywną ofertę dostarcza na najbardziej wyrafinowane stoły.

Fürstenberg – producent wyjątkowych, ręcznie wykonywanych przedmiotów z porcelany

Fürstenberg od blisko trzech wieków jest w awangardzie wytwarzania najwyższej jakości przedmiotów z porcelany. W ofercie marki znajdziemy nie tylko serwisy obiadowe czy zestawy kawowe i herbaciane, ale również luksusowe upominki, kolekcjonerskie figurki znane na wszystkich kontynentach, dodatki do wnętrz oraz – co dość nietypowe – spinki do mankietów. Te wyjątkowe dodatki modowe łączone są ze srebrem i złotem. 

Wyróżnikiem marki Fürstenberg jest przede wszystkim nienaganna jakość porcelany stosowanej do wytwarzania produktów, ale także fakt, że wszystkie są ręcznie wykonywane i malowane. Sklep internetowy Fürstenberg jako jedyny oferuje wszystkie komplety i produkty marki. 

Porcelana Fürstenberg – klasyczne naczynia zdobione kolorowymi akcentami. Radość z życia i kultury kulinarnej

Jak wiadomo, serce całego domu bije tam, gdzie przyrządzane są potrawy. To dlatego to, w jaki sposób urządzamy i czym uzupełniamy wystrój naszej kuchni i jadalni jest tak istotny. Projektanci marki Fürstenberg o tym pamiętają przygotowując każdą kolejną kolekcję. Zastawy stołowe oraz serwisy do kawy i herbaty stanowią zachwycające dekoracje wewnątrz witrynek i przeszklonych kredensów, a najpiękniej prezentują się na stole. Po poszczególne zestawy Fürstenberg można sięgać nie tylko z okazji świąt i uroczystości, ale również i na co dzień.  

Fürstenberg: filiżanki i zastawa stołowa w eleganckiej formie

Porcelana niemiecka uznawana jest na całym świecie za jedną z najpiękniejszych i najbardziej praktycznych. Dlatego elegancka porcelana Fürstenberg ma wartość nie tylko dekoracyjną, ale przede wszystkim użyteczną. Filiżanki Fürstenberg, podobnie jak talerze Fürstenberg mimo subtelnej prezencji, są wytrzymałe i mogą przy odpowiednim dbaniu o nie, być przekazywane z pokolenia na pokolenie: zupełnie, jak rodzinne meble i cenne pamiątki.

Fürstenberg porcelana to przede wszystkim przygotowane z myślą o najdrobniejszych detalach, ręcznie malowane filiżanki, talerzyki i talerze, ale także mleczniki, wazy, kieliszki do jaj, dzbanki do herbaty i kawy, cukiernice, bulionówki i patery. 

Designerskie przedmioty z porcelany – oryginalne wazony, figurki kolekcjonerskie oraz meble z porcelany

Figurki kolekcjonerskie, takie jak posągi i statuetki, to jedna z cech charakterystycznych marki. Na szczególne uznanie wśród osób zbierających wysokiej jakości figurki porcelanowe, zasłużyły zające. Od 1997 roku Fürstenberg co roku na wiosnę przedstawia nową postać, co jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników tych ceramicznych zwierząt. 

Fürstenberg – niemiecka porcelana jako elegancki i ceniony upominek

Zestawy porcelany od uznanego i renomowanego producenta zawsze są doskonałym pomysłem na upominek. Porcelana na prezent sprawdza się na ślubie, okrągłym jubileuszu, rocznicy i jako podarunek z okazji przeprowadzki. Fürstenberg sklep to miejsce, w którym można zakupić produkty tej luksusowej marki i mieć pewność, że dotrą na czas bezpieczne.