SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

EVELYN KAHLE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Evelyn Kahle

Evelyn Kahle - My Honey Home

Evelyn Kahle to synonim tkanin wysokiej jakości, zasługujących na miano produktów premium. Niemiecko-portugalska współpraca owocuje powstawaniem wyjątkowej jakości i urody pościeli, narzut na łóżka, dywaników, ręczników. Połączenie portugalskiej tradycji tkackiej z nowoczesnym wzornictwem i jakością pozwoliło stworzyć wyjątkowe tkaniny, po które chętnie sięgają wymagający klienci.

Evelyn Kahle – klasyczne piękno uniwersalnych kolorów

Tkaniny marki Evelyn Kahle oferowane są w bardzo subtelnej gamie kolorystycznej. Przeważa biel z dodatkiem beżu i odcieni szarości. W pojedynczych kolekcjach można znaleźć błękit. Ta wydawałoby się skromna kolekcja, jest wynikiem starannie przemyślanej strategii – ponadczasowe piękno zamyka się właśnie w klasycznych barwach. To też nawiązanie do wielowiekowej tradycji, bo pościel przez lata szyta była tylko z białych tkanin, czasem zdobionych haftami. W tym kontekście zrozumiałym staje się, czemu Evelyn Kahle proponuje swoim klientom pościel w jasnych barwach. Jej piękno to subtelne dekoracje, delikatne nadruki i zdobienia. Stonowana kolorystyka to znak rozpoznawczy marki Evelyn Kahle.

Evelyn Kahle – tkaniny na zamówienie

Evelyn Kahle to nie tylko wysokiej jakości tkaniny. Marka oferuje możliwość składania indywidualnych zamówień na spersonalizowaną pościel, narzuty i ręczniki. Wszystkie tkane są według wytycznych dotyczących wzorów i kolorów, dlatego są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Można je dobrać kolorystycznie do wnętrz, a także skompletować piękne zestawy do sypialni i łazienki. Ukoronowaniem dbałości o specjalnych klientów jest możliwość wkomponowania w zamówioną tkaninę własnego logo, monogramu lub herbu. Zostaną one wyhaftowane w wybranym kolorze. Mimo iż oferta kolorystyczna tkanin jest zawężona, emblemat można wyhaftować praktycznie w dowolnym kolorze. Spersonalizowana pościel i ręczniki to doskonały pomysł na prezent, na przykład ślubny.

Evelyn Kahle – pościel do królewskiej sypialni

Minimalistyczna wersja kolorystyczna nie musi oznaczać gładkiej pościeli. Marka Evelyn Kahle ma w swojej kolekcji pościele inspirowane osiemnastowieczną modą na tkaniny bogato zdobione haftami przedstawiającymi kwiaty, scenki rodzajowe czy motywy rodem z raju. Niegdyś na tak bogato zdobioną pościel mogły pozwolić sobie tylko królowie i książęta – była bardzo modna we Francji za czasów Marii Antoniny. Dziś dzięki marce Evelyn Kahle każdy może rozkoszować się luksusem takiej pościeli. Na uwagę zasługuje nie tylko stylowy wygląd, ale i wyjątkowo przyjemne w dotyku tkaniny.

Evelyn Kahle – eleganckie narzuty na łóżko

Narzuta na łóżko, sofę czy kanapę jest nieodłącznym elementem aranżacji wnętrza. Miękkie narzuty zachęcają, by się nimi otulić, szczególnie w zimowe wieczory. W ofercie marki Evelyn Kahle można znaleźć takie właśnie narzuty z wysokogatunkowej bawełny. Białe lub szare, pikowane lub z wypukłym wzorem – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty narzut w jakości premium. W naszym sklepie oferujemy poduszki stylistycznie dopasowane do narzut. Będą eleganckim dodatkiem do sypialni lub salonu.