Seria Cote Noire to wspólna wizja francuskiej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz i angielskiej firmy zajmującej się wystrojem wnętrz.
Ich celem było stworzenie domowej kolekcji perfum, która wizualnie uzupełniałaby ich indywidualne wnętrza i uchwyciła esencję Francji w każdym zapachu.
Cote Noire zawiera najlepsze nuty zapachowe z całego świata i łączy je w piękne i luksusowe produkty. Użyty wosk (wosk Ecoluxe) to specjalna mieszanka wosku sojowego, wosku pszczelego i wosku kokosowego.
Wosk sojowy pochodzi z USA i jest najbardziej kremowym i gładkim woskiem sojowym na rynku. Wosk pszczeli pochodzi z Nowej Zelandii - powszechnie uważanej za najczystszą na świecie. Wosk kokosowy gwarantuje, że świeca nadal będzie wydawać swój piękny zapach przez wiele miesięcy - nawet gdy nie jest zapalona.


Cote noire to kolekcje luksusowych, perfumowanych świec, dyfuzorów, zapachów pokojowych w sprayu, mydeł roślinnych, kremów i balsamów do ciała.

-12%
ŚWIECA ZAPACHOWA CANDLE PROSECCO / MOUSSEUX BLANC COTE NOIRE 10,5x5 cm ŚWIECA ZAPACHOWA CANDLE PROSECCO / MOUSSEUX BLANC COTE NOIRE 10,5x5 cm Cote Noire

prosecco

Normalna cena: 85,00 zł

Special Price 75,00 zł

-10%
PAŁECZKI ZAPACHOWE DIFFUSEUR CHAMPAGNE ROSE / PINK CHAMPAGNE 150ml PAŁECZKI ZAPACHOWE DIFFUSEUR CHAMPAGNE ROSE / PINK CHAMPAGNE 150ml Cote Noire

champagne rose

Normalna cena: 155,00 zł

Special Price 139,00 zł

Ustaw kierunek malejący

NEWSLETTER
Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera a informacje o nowościach i promocjach trafią do Ciebie w pierwszej kolejności.