SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

PODUSZKA BIAŁA W MIĘTOWE PASKI 42x38 cm

MY HONEY HOME
160,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie pojutrze

Poduszka biała w miętowe paski pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Ta elegancka poduszka o wymiarach 42 × 38 cm została uszyta indywidualnie w naszej Pracowni z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z kolekcji Ashley Wilde. Posiada piękny, biały kolor z miętowymi prążkami, wyhaftowanymi maszynowo. Jest doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie innowacyjność połączoną z wysoką jakością wykonania...
Opis

Poduszka biała w miętowe paski pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Ta elegancka poduszka o wymiarach 42 × 38 cm została uszyta indywidualnie w naszej Pracowni z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z kolekcji Ashley Wilde. Posiada piękny, biały kolor z miętowymi prążkami, wyhaftowanymi maszynowo. Jest doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie innowacyjność połączoną z wysoką jakością wykonania.

Poszewka poduszki zapinana jest na zamek, który umożliwia jej łatwe zdejmowanie. Sprężysty i miękki wkład sprawia poczucie komfortu i wygody.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Informacje dodatkowe
KOD
1010
Wysokość
38 cm
Długość
42 cm
Kolor
Biały, Zielony
Materiał
Bawełna
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka