SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ZAGŁÓWKI I RAMY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wygodne meble do Twojego domu

Welurowe wezgłowia - Zagłówki do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, którego zadaniem jest zagwarantowanie nam nieco dyskrecji, wygodę a przede wszystkim jak najlepsze warunki do odpoczynku. Aby móc dobrze wyspać się i wstać kolejnego dnia w pełni sił, niezbędne jest odpowiednie łóżko. Najlepiej jeśli posiada solidny stelaż, wygodny materac i miękki zagłówek do oparcia się podczas wieczornej lektury. Najlepiej jeśli wszystkie wyżej wymienione elementy składają się w dobrze wyglądającą całość, która wkomponowuje się w aranżację sypialni.


Łóżko master beadroom – rama i zagłówek

Łóżko w sypialni musi być przede wszystkim wygodne, nie oznacza to jednak, że nie ma prezentować się dobrze. W sprzedaży dostępnych jest wiele pięknych i praktycznych stelaży, które w połączeniu z materacem stworzą doskonałe łóżko idealne do odpoczynku po męczącym dniu. Dodatkowym elementem, o którym należy pamiętać, jest zagłówek. Najlepiej wybrać model tapicerowany, który nie tylko wspaniale wygląda ale przede wszystkim jest wygodny podczas codziennego używania. Wezgłowie tapicerowane sprawia, że wieczorna lektura staje się prawdziwą przyjemnością.


Modnie urządzona sypialnia

Moda w aranżacji sypialni nieustająco zmienia się. Są jednak elementy stałe, o które warto oprzeć swoją wizję wystroju tego pomieszczenia. Jednym z nich jest łóżko. Elegancka rama tapicerowana, drewniana lub metalowa to podstawa całego wystroju wnętrza stylowej sypialni. Kolejnym elementem jest dopasowane wezgłowie. Może to być zwykły zagłówek będący elementem łóżka lub bardziej wyrafinowane panele tapicerowane. Są one montowane bezpośrednio na ścianie za łóżkiem i stanowią bardzo wygodne oparcie. Ponadto panele ścienne tapicerowane doskonale chronią powierzchnię za łóżkiem przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Pikowane wezgłowia tapicerowane

Nastrojowa sypialnia to nie tylko rama łóżka z materacem ale także wiele mniejszych i większych elementów sprawiających, że chętnie zanurzamy się w tym pomieszczeniu. Jednym z nich jest wezgłowie łóżka. Panele ścienne welurowe to wspaniałe rozwiązanie pasujące do niemal każdej sypialni. Dzięki nim przestrzeń za łóżkiem zyskuje miękki i przytulny wygląd. Aby pokój przeznaczony do odpoczynku spełniał swoją rolę konieczne jest również wyposażenie łóżka w doskonałej jakości pościel. Miękka i ciepła kołdra z alpaki, do tego poduszka wypełniona puchem to doskonałe posłanie. Jeśli dołączymy piękną satynową pościel i narzutę, która w ciągu dnia okrywa łóżko, możemy być pewni, że główna część sypialni prezentuje się znakomicie.

Panele tapicerowane welurowe to doskonały pomysł na nietypowe a równocześnie praktyczne i ładnie wyglądające wezgłowie łóżka. Użytkownicy bardzo cenią je sobie przede wszystkim za to, że stanowią miękkie oparcie podczas wieczornej lektury. Niewątpliwym atutem takiego zagłówka jest także jego wygląd. Układając na łóżku kilka ozdobnych poduszek można stworzyć zupełnie niepowtarzalny klimat w swojej sypialni.