SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

SOFY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wygodne, stylowe sofy welurowe do Twojego wnętrza

Sofy welurowe - Sofy premium - My Honey Home

Niekwestionowaną królową wnętrz i meblem, który zazwyczaj skupia na sobie większość uwagi jest oczywiście sofa. Zazwyczaj umieszczana w reprezentacyjnym miejscu domu  często przesądza o charakterze wnętrza i stanowi wyraz upodobań gospodarzy. Oferowana przez nas gama produktów wykonywanych przez renomowanych producentów sprawia, że każdy Klient znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie i urządzi wnętrze wedle swojego gustu. 

‎Sofa w nowoczesnym wnętrzu - kanapa rozkładana dla leniuchów

Najbardziej uniwersalnym rodzajem sofy jest kanapa, którą charakteryzuje to, że oprócz klasycznej funkcji wypoczynkowej oferuje także możliwość rozłożenia. Ponadto jest praktycznym schowkiem na wiele różnych przedmiotów, dla których nie możemy znaleźć innego miejsca, jak chociażby dodatkowa pościel.

Kanapa rozkładana będzie stanowiła idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni organizacyjnej, a przy tym może być równie elegancka i komfortowa, co sofa w klasycznym rozumieniu.

Wiele modeli kanap posiada także funkcję spania, czyli daje możliwość rozłożenia i szybkiego przekształcenia w dodatkowe łóżko, co idealnie sprawdzi się w przypadku wizyty niezapowiedzianych gości.

Sofy wypoczynkowe - design, kształt i wielkość

W naszej ofercie znajdują się sofy i narożniki utrzymane w wielu różnych stylach, o różnych kształtach i wielkościach, co sprawia, że wybór jest niezwykle szeroki i potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom. Oferujemy zarówno meble o finezyjnych zdobieniach, idealnie pasujące do bogatych wnętrz, jak również te o minimalistycznych formach, które sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym stylu, takie o ekstrawaganckich kształtach oraz odpowiadające tradycyjnym gustom.

Niezależnie od preferowanej palety kolorów czy wielkości pomieszczenia w naszym sklepie znajdziesz sofy i wersalki do salonu odpowiednie dla swych planów. Również materiały, z jakich wykonane są meble, gwarantują możliwość dowolnej aranżacji zarówno dla wielbicieli skóry, jak też osób preferujących aksamit lub inne wykończenie.

Nowoczesne sofy do salonu czy tradycyjne kanapy - co wybrać?

Główną cechą odróżniającą sofy od kanap jest możliwość rozłożenia tych drugich. Sofy w tradycyjnym ujęciu takiej funkcji nie oferują, mają przede wszystkim cechy wypoczynkowe i ozdobne.

Należy jednak zaznaczyć, że zarówno jeden, jak i drugi wariant jest w naszym sklepie reprezentowany przez wiele modeli, które sprawdzą się w różnorakich wnętrzach.

Przy wyborze sofy lub kanapy decydującą kwestią powinno być przeznaczenie danego pomieszczenia. Jeśli jest to reprezentacyjny salon o określonych funkcjach, dobrym wyborem będzie nowoczesna sofa. Natomiast jeśli urządzamy pomieszczenie o mniej sprecyzowanym przeznaczeniu lub też chcemy zachować możliwość przekształcenia go w dodatkową sypialnię, praktycznym i równie komfortowym wariantem będzie kanapa, czyli sofa rozkładana. 

Welurowe obicia w designerskich sofach do salonu

Bardzo popularne w ostatnich latach stają się meble o welurowych (czy też aksamitnych) obiciach. Sofy i fotele wykonane z tego materiału prezentują się szczególnie majestatycznie. Sam pomysł nawiązuje do bogato urządzonych wnętrz w stylu glamour, niemniej jednak oferowana gama produktów sprawia, że welurowe sofy są świetnym rozwiązaniem także do wnętrz urządzonych w innych stylach, do których chcemy wnieść odrobinę ekstrawagancji i niepowtarzalnego designu.