SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

PODNÓŻKI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wygodnie i stylowo pod stopami

Podnóżki biurowe w sklepie MyHoneyHome.pl

Pufy i podnóżki My Honey Home to synonim elegancji i luksusu. Poznaj różne ich odsłony i wybierz odpowiedni dla siebie.

Przewodnik po wyborze odpowiedniej pufy i podnóżka do biurka i wypoczynku

Pufy i podnóżki to nieduże, niepozorne, a jednak bardzo potrzebne meble, zarówno w biurze, jak i w domu. Znacząco podnoszą komfort pracy i odpoczynku. Do czego mogą się przydać?

Pufa to niskie siedzisko albo niski taboret obity miękką tkaniną. W salonie sprawdzi się w towarzystwie stolika kawowego, jako nieduże siedzisko na taras lub podnóżek do fotela. W biurze na pewno przyda się przy przeszukiwaniu niskich szuflad lub dolnych półek z dokumentami. Będzie zdecydowanie wygodniejszą opcją niż krzesło.

Z kolei podnóżek ma za zadanie zapewnić komfort przy długotrwałym siedzeniu, zarówno przy biurku, jak i w wygodnym fotelu wypoczynkowym. Lekkie unoszenie nóg jest niemal odruchowe. Podnóżek pozwoli zatrzymać je na określonej wysokości. Do pracy przyda się niski podnóżek, do odpoczynku nieco wyższy, pozwalający przyjąć pozycję pół leżącą.

Nie możesz się zdecydować? Najefektowniejsze skórzane siedziska i podnóżki

Wybór puf i podnóżków jest bardzo duży, co z jednej strony może utrudniać zadanie, z drugiej – paradoksalnie – ułatwiać. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone jest wnętrze, na pewno uda się dobrać odpowiedni podnóżek i puf.

Pufa do przedpokoju powinna być wygodna i jak na pufę dość wysoka. Przyda się przy zakładaniu i zdejmowaniu butów, zwłaszcza ich sznurowaniu. Dobrym wyborem będzie pufa Bombay marki Eichholtz.

Pufy do pokoju mają prawo być okazałe, efektowne, niekoniecznie minimalistyczne. Dobrym przykładem będzie pufa Cordoba marki Eichholtz. Podobnie efektownie prezentuje się pufa Okura tej samej marki.

Zestawy foteli z podnóżkiem - idealny duet

Fotel i podnóżek można uznać za synonim komfortu przy długotrwałym siedzeniu. Wysokość podnóżka warto dobrać indywidualnie, dla każdego bowiem inna będzie najwygodniejsza. Dużo zależy tu od wzrostu użytkownika i jego osobistych preferencji.

Kompletując fotel i podnóżek, warto zachować jednolity styl i kolorystykę obicia. Istotna jest też kwestia pikowania mebli. Do pikowanego fotela można dobrać gładki podnóżek, natomiast odwrotna wersja nie będzie zbyt trafna. Pikowany podnóżek nie będzie dobrze wyglądał przy gładkim fotelu. W takim wypadku lepiej postawić na oba pikowane meble, na przykład fotel Trapezium i pufę Allegra z kolekcji Eichholtz.


Przegląd designerskich taboretów i podnóżków od MyHoneyHome

jak wygląda designerska pufa do siedzenia? Na pewno jest nietuzinkowa, oryginalna, rzucająca się w oczy, wyjątkowa i zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami. W sklepie My Honey Home podnóżek i pufa mogą przyjmować różne kształty i kolory – od tych klasycznych do bardzo awangardowych.

Przepiękna pufa Adonia zachwyca bielą i subtelnymi nóżkami. To swego rodzaju novum, bo przyzwyczailiśmy się do puf ze schowkiem o jednolitym, monolitycznym wyglądzie.

Pufa Cecilia to propozycja do wnętrz w stylu glamour lub mieszczańskim, ciemna, z oryginalną podstawą z licznymi zdobieniami.

Na miano designerskiego zasługuje też pufa Arcadia z niewysokim oparciem.


Najlepsze podnóżki biurowe w dobrej cenie

Ceny podnóżków biurowych w dużej mierze dyktuje ich wysokość i szerokość. Jednak przy zakupie nie polecamy sugerowania się ceną. Najważniejsza jest wygoda. Dobry podnóżek podniesie komfort pracy i niewątpliwie wart jest każdych pieniędzy. My polecamy wygodne, szerokie podnóżki Vista Grande i Clifford, a także minimalistyczne Clifford Avalon.