SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

MEBLE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
nadaj wnętrzu indywidualny styl

Urządzając dom, można zrezygnować z wielu elementów jego wyposażenia, ale nie da się pominąć mebli. To one stanowią o wygodzie mieszkania, są wyznacznikiem stylu, w jakim urządzamy swoje wnętrze. Proponujemy meble estetyczne i funkcjonalne, które doskonale sprawdzą się zarówno w stylu glamour, jak i new york.

Czym kierować się wybierając meble do wnętrza

Bezładna zbieranina mebli z różnych epok i stylów tworzy pozornie artystyczny nieład, a tak naprawdę sprawia, że wnętrze wydaje się nieuporządkowane i nieprzytulne. Aby nie popełnić tego błędu, trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Przede wszystkim kolorystyka: meble powinny być utrzymane w jednolitej tonacji kolorystycznej. Ideałem jest urządzenie wnętrza meblami w jednym stylu, najlepiej wykonanymi z tego samego materiału. Taki zabieg sprawi, że wnętrze będzie spójne, przyjazne, zachęcające do przebywania.

W dużych wnętrzach można pozwolić sobie na wizualnie ciężkie, szerokie, bogato zdobione meble stylizowane na stare. W małych lepiej postawić na lekkie, nowoczesne.

Meble powinny pasować do ścian i podłóg. Raczej nie poleca się ustawiania mebli na podłodze w tym samym kolorze. Podobnie ściany powinny być pomalowane w barwach kontrastujących.

My Honey Home – meble glamour

Glamour to styl, który uwielbia blask i przepych. Nie zna skromności i umiaru. To tu znajdziemy szklane blaty stołów, kryształowe żyrandole, oszklone kredensy i etażerki. Meble glamour zdają się świecić własnym blaskiem, rozświetlają wnętrza, nadają im wysublimowanego smaku i ekskluzywnego wyglądu.

W naszym sklepie oferujemy meble, które doskonale wpisują się w ideę mebli glamour. Warto zwrócić uwagę na nasze lustrzane stoliki, które nie tylko bardzo stylowo wyglądają, ale mają dużą zdolność do odbijania i rozpraszania promieni słonecznych, przez co wnętrze wydaje się większe i jaśniejsze.

Uwadze naszych klientów polecamy także stolik Kioto z kolekcji Richmond Interiors. Lśniące w słońcu aluminium, kunsztowne wykonanie, bardzo dekoracyjny styl nawiązujący do początków ubiegłego stulecia sprawiają, że ten stolik idealnie wpisze się we wnętrza glamour. Przy tym będzie nowoczesnym akcentem wśród klasycznych, drewnianych mebli. Tu można pozwolić sobie na ustępstwo, bo stylistyka wykonania mocno nawiązuje do mebli drewnianych.

My Honey Home – meble w stylu new york

Meble new york to ukłon w stronę klasyki. Ponadczasowe piękno zamknięte w klasycznych kształtach ciemnych, drewnianych mebli. Styl new york bowiem lubuje się w elegancji i prostocie, ale nieobca mu jest wygoda i kunszt wykonania. W naszym sklepie znajdziesz nową odsłonę znanego od lat stylu. Wygodne, miękkie, wyłożone welurem krzesła wprowadzą do wnętrz prawdziwie domową atmosferę. Ich dopełnieniem będą utrzymane w podobnej stylistyce pufy i fotele. Tu, gdzie liczy się nie tylko elegancja, ale i wygoda na co dzień, wkraczają meble new york. Polecamy zwłaszcza meble z naszej autorskiej kolekcji My Honey Home Collection. Ich ponadczasowe wzornictwo, niewymuszona elegancja i ekskluzywny wygląd będą prawdziwą ozdobą wnętrz w stylu new york. Dopełnieniem naszych mebli będą krzesła z kolekcji Richmond Intereiors, wyglądem nawiązujące do stylu modnego w latach osiemdziesiątych, na lekko skośnych lub prostych nogach, bardzo wygodnie wyprofilowane.