SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

MATERAC DLA PSA - 70 x 55 x 8 CM - MY ALPACA

MY HONEY HOME
438,00 zł

Produkt dostępny na zamówienie

Zamów teraz - u Ciebie do 07.03.2023

Materac dla psa marki MY ALPACA. 
Zadbaj o wysoki komfort swoich pupili z materacami dla psów od MyAlpaca. Naturalne odpady powstające przy zgrzebaniu włókna alpaki do produkcji kołder, poduszek i przędzy, wykorzystane zostały do wypełniania w 100% naturalnych, przyjaznych dla środowiska, luksusowych, ręcznie szytych posłań dla psów. Wynikiem tego procesu otrzymaliśmy zero odpadów i szczęśliwe psy, które kochają komfort i zapach naszych posłań z alpaki...

_ +
Opis

Materac dla psa marki MY ALPACA. 

Zadbaj o wysoki komfort swoich pupili z materacami dla psów od MyAlpaca. Naturalne odpady powstające przy zgrzebaniu włókna alpaki do produkcji kołder, poduszek i przędzy, wykorzystane zostały do wypełniania w 100% naturalnych, przyjaznych dla środowiska, luksusowych, ręcznie szytych posłań dla psów. Wynikiem tego procesu otrzymaliśmy zero odpadów i szczęśliwe psy, które kochają komfort i zapach naszych posłań z alpaki.

WŁÓKNO ALPAKI: Włókno alpaki nie zatrzymuje wilgoci. Ma właściwości termoregulacyjne, świetnie izoluje od podłoża dając psu uczucie ciepła i suchości. Materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała psa, co sprzyja dobremu położeniu kręgosłupa i bioder. Rozluźnia i łagodzi napięcia i sztywność mięśni, wspomaga stawy, zdecydowanie podnosząc komfort wypoczynku. Kolor: biały.

Wymiary: 70 x 55 x 8 cm

W My Honey Home dostępny w różnych rozmiarach.

SKŁAD

Wypełnienie materaca: 100% włókno alpaki

Poszycie: 100% bawełna

W ofercie salonu My Honey Home odnajdziemy wiele innych akcesoriów dla naszych pupili od MyAlpaca, m.in. posłania oraz poduszki.

Informacje dodatkowe
SKU
MAMAT70558
Wysokość
8 cm
Długość
70 cm
Szerokość
55 cm
Kolor
Biały
Materiał
Alpaca
Marka