SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

GRAFIKA VOGUE MAY 1924 - 65 x 80 CM

MY HONEY HOME
1 109,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 07.02.2023

Grafika VOGUE MAY 1924 z kolekcji MY HONEY HOME.
Grafika Vogue May 1924 to ekskluzywna okładka czasopisma Vogue, wybrana z prestiżowego archiwum brytyjskiego VOGUE © The Condé Nast Publications Ltd. Grafika przedstawia scenę czarującej matki ubranej w szkarłatną sukienkę z kokardą oraz sznur pereł, która otrzymuje czerwoną różę od swojej córki. Swoją wyrazistą kolorystyką - grafika zachwyci innych, wprowadzając do naszego wnętrza poczucie stylu oraz świeżości...

_ +
Opis

Grafika VOGUE MAY 1924 z kolekcji MY HONEY HOME.

Grafika Vogue May 1924 to ekskluzywna okładka czasopisma Vogue, wybrana z prestiżowego archiwum brytyjskiego VOGUE © The Condé Nast Publications Ltd. Grafika przedstawia scenę czarującej matki ubranej w szkarłatną sukienkę z kokardą oraz sznur pereł, która otrzymuje czerwoną różę od swojej córki. Swoją wyrazistą kolorystyką - grafika zachwyci innych, wprowadzając do naszego wnętrza poczucie stylu oraz świeżości. Doskonałym pomysłem aranżacyjnym będzie zestawienie jej z inną grafiką z tej samej kolekcji. Oprawiona w efektowną ramę w kolorze złotym prezentuje się zjawiskowo. 

Wymiary: 65 x 80 cm

Obcuj ze sztuką na co dzień, dekorując swe wnętrza pięknymi grafikami od My Honey Home. W ofercie salonu odnajdziemy zarówno minimalistyczne abstrakcje, subtelne szkice, fotografiki jak i stylowe plakaty retro. 

Informacje dodatkowe
SKU
B 569
Długość
65 CM
Szerokość
80 CM
Kolor
Biały, Czerwony, Zielony
Pomieszczenie
Salon
Kategoria
Marka