SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

GRAFIKA FIGURATIVE WOMAN 62 x 82 CM

MY HONEY HOME
989,00 zł

Produkt dostępny na zamówienie

Zamów teraz - u Ciebie do 03.03.2023

Grafika FIGURATIVE WOMAN z kolekcji MY HONEY HOME.
Grafika Figurative Woman to subtelny akt kobiecy, uzyskany za pomocą odważnych linii i kontrastu pomiędzy czernią a odcieniami złamanej bieli oraz brązu. Ten stylowy dodatek wnętrzarski z całą pewnością przykuje uwagę innych, efektownie dekorując nasz salon czy gabinet. Grafika odnajdzie się doskonale w różnych aranżacjach, zwłaszcza gdy zestawimy ją w duecie z grafiką Figurative Woman and Dog, również znajdującą się w ofercie salonu My Honey Home...

_ +
Opis

Grafika FIGURATIVE WOMAN z kolekcji MY HONEY HOME.

Grafika Figurative Woman to subtelny akt kobiecy, uzyskany za pomocą odważnych linii i kontrastu pomiędzy czernią a odcieniami złamanej bieli oraz brązu. Ten stylowy dodatek wnętrzarski z całą pewnością przykuje uwagę innych, efektownie dekorując nasz salon czy gabinet. Grafika odnajdzie się doskonale w różnych aranżacjach, zwłaszcza gdy zestawimy ją w duecie z grafiką Figurative Woman and Dog, również znajdującą się w ofercie salonu My Honey Home. Szyku nadaje jej klasyczna, drewniana rama w czarnym kolorze. 

Wymiary: 62 x 82 cm

Obcuj ze sztuką na co dzień, dekorując swe wnętrza pięknymi grafikami od My Honey Home. W ofercie salonu odnajdziemy zarówno minimalistyczne abstrakcje, subtelne szkice, fotografiki jak i stylowe plakaty retro. 

Informacje dodatkowe
SKU
DS 283
Długość
62 cm
Szerokość
82 cm
Kolor
Beżowy, Biały, Brązowy, Czarny, Kremowy
Pomieszczenie
Salon
Kategoria
Marka