SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

GRAFIKA APRICOTS IN SUNLIGHT 62 x 82 CM

MY HONEY HOME
989,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 08.02.2023

Grafika APRICOTS IN SUNLIGHT z kolekcji MY HONEY HOME.
Apricots in sunlight to wyjątkowa, pogodna grafika, która stanie się doskonałą dekoracją każdej kuchni czy jadalni. Przedstawia talerz świeżo zebranych moreli otulonych promieniami letniego słońca. Subtelna, ciepła kolorystyka oraz prosta kompozycja grafiki zachwycają, wprowadzając do wnętrza poczucie lekkości i świeżości...

_ +
Opis

Grafika APRICOTS IN SUNLIGHT z kolekcji MY HONEY HOME.

Apricots in sunlight to wyjątkowa, pogodna grafika, która stanie się doskonałą dekoracją każdej kuchni czy jadalni. Przedstawia talerz świeżo zebranych moreli otulonych promieniami letniego słońca. Subtelna, ciepła kolorystyka oraz prosta kompozycja grafiki zachwycają, wprowadzając do wnętrza poczucie lekkości i świeżości. Grafika wydrukowana została na wysoko jakościowym, matowym papierze premium. Odnajdzie się doskonale w różnych aranżacjach, zwłaszcza gdy zestawimy ją w duecie z grafiką Lemons in Sunlight, również znajdującą się w ofercie salonu My Honey Home. Szyku nadaje jej klasyczna, drewniana rama w czarnym kolorze. 

Wymiary: 62 x 82 cm

Obcuj ze sztuką na co dzień, dekorując swe wnętrza pięknymi grafikami od My Honey Home. W ofercie salonu odnajdziemy zarówno minimalistyczne abstrakcje, subtelne szkice, fotografiki jak i stylowe plakaty retro. 


Informacje dodatkowe
SKU
DS 364
Długość
62 CM
Szerokość
82 CM
Kolor
Beżowy, Biały, Czarny, Pomarańczowy
Pomieszczenie
Salon
Kategoria
Marka