SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

DEKORACJE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
luksusowe dekoracje do wystroju nietuzinkowych wnętrz

Nowoczesne dekoracje do niepowtarzalnych wnętrz od Eichholtz

Eichholtz to marka, którą założył Theo Eichholtz. W latach swojej młodości Theo bardzo lubił podróżować i zwiedzać świat. Podczas kolejnych wyjazdów do egzotycznych krajów zwracał szczególną uwagę na meble oraz elementy dekoracyjne charakterystyczne dla miejsc, które odwiedzał. Po powrocie do domu założył swoją firmę i zajął się importem dekoracyjnych mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Z biegiem czasu w ofercie firmy Eichholtz zmalała ilość importowanych towarów a na ich miejscu pojawiły się elementy wystroju wnętrz projektowane i produkowane pod logo marki. Dziś Eichholtz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, holenderskich marek zajmujących się produkcją eleganckich mebli, elementów oświetleniowych a także dekoracyjnych drobiazgów.

Luksusowa holenderska marka założona przez Theo Eichholtza - jakie akcenty dekoracyjne wybrać?

Przez lata swojej działalności firma Eichholtz zyskała sobie uznanie wśród klientów. Produkty tej marki kojarzone są z luksusowymi aranżacjami wnętrz. Wiele produktów jest bardzo prostych w swojej formie, dzięki czemu można je wykorzystać w pomieszczeniach aranżowanych w bardzo różnych stylach. Ponadto produkty tej marki są wykonane z doskonałej jakości materiałów, co jest doceniane przez klientów. Połączenie eleganckiego designu oraz doskonałych materiałów podbija od lat serca klientów Eichholtz na całym świecie.

Jak uzyskać w domu efekt nowojorskiej elegancji - styl nowojorski klasyczny

Styl nowojorski to przede wszystkim wygoda i klasyczna elegancja. Do aranżacji wnętrz w tym stylu wykorzystuje się proste w formie meble wykonane z doskonałej jakości materiałów. Pomieszczenia urządzone w tym stylu mają wyraźnie wyznaczony punkt centralny, który zostaje uzupełniony o kolejne meble i dekoracje.

W salonach bardzo często głównym punktem jest część wypoczynkowa składająca się z mebli do siedzenia i stolików kawowych. Charakterystyczne dla nowojorskich wnętrz kanapy nie wyróżniają się wyszukanym kształtem ale delikatnie zaokrąglonymi krawędziami i miękkimi tkaninami obiciowymi. Miękkie atłasy i aksamity pojawiają się we wnętrzach zaaranżowanych w tym stylu nie tylko w roli tkanin obiciowych ale także jako zasłony czy poszewki na poduszki.

Uzupełnieniem punktu centralnego salonu zazwyczaj jest elegancki stolik kawowy. Wokół tak zbudowanego punktu centralnego ustawione są regały z książkami i elementami dekoracyjnymi.

Najnowsze produkty meble, oświetlenie i akcesoria w designerskim stylu

Eichholtz to marka stale poszerzająca swoją ofertę. Co sezon pojawiają się w niej nowe meble, dekoracje oraz elementy oświetleniowe. Wszystkie wykonane są z materiałów najlepszej jakości. Każdy, niezależnie od tego w jakim stylu urządził swoje mieszkanie, z pewnością znajdzie produkt, które podkreśli urok aranżowanych pomieszczeń.

Jak układać poduszki dekoracyjne na sofie, żeby odmienić salon

Niezależnie od tego w jakim stylu urządzone jest mieszkanie po pewnym czasie staje się dla użytkownika nieco nudne. Kolorystyka wnętrza, meble i dodatki stają się codziennym widokiem i brakuje im tego „czegoś” co pobudza zmysły i daje chęć do życia. Niezależnie czy mówimy o salonie czy sypialni zaczyna wiać aranżacyjną nudą. Dlatego warto co pewien czas wprowadzać zmiany w swoim domu. Często wystarczy kilka barwnych akcentów, aby pomieszczenie nabrało nowego blasku. Wśród takich dodatków są poduszki, które można ułożyć na sofie na wiele sposobów. Doskonale prezentują się poduszki ułożone zgodnie z wielkością lub kolorem. Wystarczy co pewien czas ułożyć na sofie nowe poduszki lub zmienić ułożenie tych, które już tam są a cały pokój zyskuje nowy wygląd.