SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

DYWAN DWUSTRONNY INGRID - BAŁO-CZARNY - 200X300CM - BRITA SWEDEN - MY HONEY HOME

3 750,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie pojutrze

Dywan marki Brita Sweden Wyjątkowy, dwustronny dywan to stylowe oraz praktyczne rozwiązanie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej aranżacji. Modny, geometryczny wzór w kolorach białym i czarnym umieszczono po obu stronach dywanu w odwróconej konfiguracji. Dywan wykonany jest bardzo starannie z miękkiego winylu. Doskonale sprawdzi się pod stołem lub przy grillu na tarasie, gdzie ochroni powierzchnię podłoża przed zabrudzeniami oraz przetarciami, jednocześnie wprowadzając stylową atmosferę...
Opis

Dywan marki Brita Sweden 

Wyjątkowy, dwustronny dywan to stylowe oraz praktyczne rozwiązanie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej aranżacji. Modny, geometryczny wzór w kolorach białym i czarnym umieszczono po obu stronach dywanu w odwróconej konfiguracji. Dywan wykonany jest bardzo starannie z miękkiego winylu. Doskonale sprawdzi się pod stołem lub przy grillu na tarasie, gdzie ochroni powierzchnię podłoża przed zabrudzeniami oraz przetarciami, jednocześnie wprowadzając stylową atmosferę.

Wymiary - 200x300 cm

Dywany i chodniki marki Brita Sweden łatwo utrzymuje się w czystości, są również odporne na działanie promieni UV. Polecamy również inne dywany tego producenta dostępne w salonie My Honey Home.

Informacje dodatkowe
KOD
1011
Długość
300 cm
Szerokość
200 cm
Kolor
Biały, Czarny
Materiał
Tworzywo sztuczne, Winyl
Pomieszczenie
Outdoor