SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ZEGARY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
STYLOWE ZEGARY OZDOBNE

Wiemy, jak ważny jest upływający czas, dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć zegarów dekoracyjnych. Stylizowane na stare lub przeciwnie – bardzo nowoczesne, będą przysłowiową wisienką na torcie w Twoim salonie.

Zegary dekoracyjne do wnętrz w stylu nowoczesnym, New York i angielskim – My Honey Home

Zegary dekoracyjne to perełka w naszej kolekcji. Wybraliśmy naszym zdaniem najpiękniejsze modele od uznanych marek. Postaraliśmy się, by były wśród nich zarówno zegary ozdobne nowoczesne, jak i te, którym bliżej jest do klasyki i nieco starszych stylizacji. Znajdziesz u nas zegary idealne do wnętrz w stylu nowojorskim, angielskim i klasycznym, ale też retro i vintage.

Ponieważ styl nowojorski kocha lustra, postaraliśmy się, by ich ramy pasowały do oferowanych przez nas zegarów. Dzięki temu uda Ci się stworzyć spójną aranżację swojego wymarzonego salonu.


Zegary ozdobne na komodę i biurko – poznaj kolekcję zegarów od Eichholtz

Tradycja stawiania zegarów na komodach i biurkach jest bardzo długa. Niegdyś zegar świadczył o dobrobycie, dziś jest elementem ozdobnym salonu, gabinetu, jadalni lub sypialni.

Ozdobne zegary marki Eichholtz, które trafiły do oferty My Honey Home, są odpowiedzią na potrzeby klientów o bardzo wysublimowanych gustach. Postaraliśmy się, by w naszej ofercie znalazł się zarówno zegar na biurko retro, jak i zegar ozdobny utrzymany w stylu nowoczesnym. Przykładem tego pierwszego może być zegar Royal Master, drugiego – Marine Master.


Jak dobrać zegar dekoracyjny do stylu wnętrza? Poznaj nasze propozycje

Zanim kupisz zegar dekoracyjny, rozejrzyj się po salonie. To, jak wygląda komoda, konsolabiurkokredens, a nawet naczynia dekoracyjne, będzie miało wpływ na Twój wybór. Warto kierować się kolorystyką, ale też kształtem i stylem zegara. Nowoczesny zegar na komodę sprawdzi się we wnętrzach nowojorskich lub klasycznych, ale już niekoniecznie retro. I odwrotnie. Zegar na kominek do wnętrza vintage to raczej Alain od Eichholtz niż Commander tego samego producenta.


Zegar dekoracyjny na kominek – dodaj charakteru wnętrzom w stylu angielskim

Salony w stylu angielskim zachwycają symetrią i nieskazitelnym wyglądem. Aranżuje się je z przewagą bieli z szarymi i pastelowymi dodatkami. Duża ilość mebli obiciowych sprawia, że wnętrza angielskie wydają się tchnąć spokojem i dostojeństwem.

Zegar dekoracyjny na kominek w stylu angielskim powinien wpisywać się w tę konwencję zarówno kolorem, jak i kształtem. Sugerujemy wybór zegara Bailey Equestrian od Eichholtz. Miękka linia i przewaga bieli uczynią go także idealnym zegarem na komodę w angielskich wnętrzach.


Stylowe zegary ozdobne – pomysł na pamiątkowy prezent dla kogoś ważnego

Czy zegar nadaje się na prezent? Oczywiście, że tak. Można go wręczyć zarówno bliskiej osobie, jak i komuś, kogo słabo znamy. To mało osobisty, a jednocześnie bardzo cenny upominek.

Zegar ozdobny utrzymany w klasycznej linii będzie pasował do każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju. W naszym sklepie kupisz prosty kwadratowy zegar stojący Kelston marki Light and Living. Świetnie sprawdzi się on jako zegar na półkę w nowoczesnym salonie, jak i w roli zegara na biurko we wnętrzu vintage.