SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

WIESZAKI I STOJAKI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
ELEGANCKIE WIESZAKI I STOJAKI NA UBRANIA

Wieszaki na ubrania to element każdej szafy w naszym domu. Z reguły na wieszakach trzymamy odzież wierzchnią, np. płaszcze, kurtki czy bezrękawniki.

Eleganckie wieszaki na ubrania: gustowny element biura, gabinetu i poczekalni

Nie tylko w domu znajdziemy wieszaki na ubrania. Gdy odwiedzamy przychodnię lekarską, gabinet stomatologiczny lub salon fryzjerski, to tam również przydatne są stojące wieszaki na odzież wierzchnią lub stojaki na ubrania. Tak samo w restauracji, cukierni czy u kosmetyczki. Jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba trzymać kurtki, płaszcza w rękach lub wieszać, gdziekolwiek, czyli na najbliżej stojące krzesło. W niektórych miejscach zobaczymy najzwyklejsze wieszaki na ubrania na odzież wierzchnią, zaś w innych będą to bardziej designerskie wieszaki. W korporacjach albo biurach natkniemy się na stojaki na ubrania premium lub eleganckie wieszaki na ubrania do biura. W takich właśnie miejscach pewne elementy muszą być mocno wyakcentowane. W sklepach oraz galeriach handlowych zauważymy stojaki odzieżowe z reguły na kółkach. Ekspedientki często dokładają towar, więc jest im na rękę, że można danym stojakiem przejechać na sklep czy magazyn - to dla nich bardzo duże ułatwienie i usprawnienie pracy.

Wieszaki na ubrania na ścianę: stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do nowoczesnej przestrzeni

W dzisiejszych czasach nowoczesne wieszaki na ubrania na ścianę z lustrem mają pasować do wystroju danego pomieszczenia. Idealnym pomysłem są także wieszaki stojące nowoczesne. Takie wieszaki na ubrania znajdą zastosowanie nie tylko w przedpokoju. Mają nie tylko być dodatkiem, ale wpasowywać się w kompozycję. Jeśli chodzi o wybór, to jest on przeogromny - od wieszaków stojących po wiszące. Od niedawna pojawiły się konsole, czyli małe przyścienne stoliki, które możemy jakoś fajnie dobrać z wspomnianymi wieszakami. Na takiej konsoli fajnie będą wyglądały postawione posągi oraz statuetki. Możemy także znaleźć również gotowe komplety ławki z lustrem oraz wieszakiem. Jest to praktyczny pomysł, bo od razu za jednym razem można nabyć taki zestaw.

Luksusowy dodatek do twojego domu: designerskie wieszaki stojące z mosiądzu

Dla bardziej wyszukanych idealną alternatywą będą designerskie wieszaki stojące z mosiądzu. To niecodzienne rozwiązanie uatrakcyjni każdą przestrzeń. Nie musimy martwić się o takie wieszaki, ponieważ wiemy, że są solidnie wykonane. Kiedyś mosiądz kojarzył się z tandetą, a dziś produkty z niego wykonane cieszą się dużą popularnością. Aktualnie moda ciągle zmienia się, więc jest w czym wybierać.

Nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne - drewniane stojaki na ubrania w ponadczasowym wydaniu

Drewniane oraz metalowe stojaki na ubrania mogą zastąpić szafę z przedpokoju lub garderobę. Są one tak praktyczne, że jeżeli wystarczy miejsca, to można postawić je w sypialni, przedpokoju lub innym pomieszczeniu. Jeśli ktoś nie ma wystarczającego miejsca w szafie, to takie stojaki uratują naszą przestrzeń i dadzą nam dodatkowe miejsce. Pasują także do każdego wnętrza oraz wystroju. Dodatkowym plusem jest fakt, że można przygotować sobie ubrania na cały tydzień, a następnie powiesić je sobie na stojaku - w ten sposób rankiem nie trzeba martwić się, w czym wyjść na zewnątrz.