SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

WAZONY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
WYJĄTKOWE DEKORACJE W TWOICH WNĘTRZACH

Szklane i ceramiczne, duże i małe, smukłe i pękate, kolorowe lub bezbarwne – wybór wazonów w naszym sklepie jest bardzo duży, ale jedno jest pewne – oferujemy tylko modne wazony topowych marek wnętrzarskich.

Oryginalne wazony dekoracyjne w nowoczesnych wnętrzach od My Honey Home

Wazony dekoracyjne to ważny element aranżacji wnętrza. Co prawda ich zadanie jest dość jednoznacznie określone – wazon służy do umieszczania w nim kwiatów, ale nie da się ukryć, że dobrze dobrany wazon geometryczny lub smukły wazon na jeden kwiat mogą w ciekawy sposób urozmaicić aranżację wnętrza. W sklepie My Honey Home oferujemy zarówno wazony kryształowe, jak i ceramiczne. W naszej ofercie nie brak też dużych wazonów. Jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę, są wyraziste kolory i kształty, którym daleko do tradycji. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które doskonale wpiszą się w nowoczesne wnętrza. Wśród naszych propozycji są wazony EichholtzLene BjerreJolipa i inne.

Trendy we wnętrzach: jakie wazony będą bestsellerem tego sezonu?

W bieżącym sezonie widać duże zainteresowanie wazonami szklanymi. To nie tylko ukłon w stronę naturalnych materiałów, ale też wyraźne podążanie za światłem – nic nie odbija i nie zwielokrotnia go lepiej niż szkło. Wazon szklany, wysoki lub niski, to niewątpliwie dobry sposób na ożywienie wnętrza, nadanie mu świetlistego charakteru, nawet jeśli sam wazon dekoracyjny jest ustawiony z dala od okna i nie padają na niego promienie słoneczne. Nie zabraknie też ceramicznych wazonów zdobionych motywami etnicznymi i inspirowanych nurtem eko. Moda na naturalne wnętrza wciąż trwa – styl eko, boho i tropikalny nie mogą się obyć bez dekoracyjnych wazonów.

Moc kolorów, kształtów i form - nowoczesne wazony, które nadadzą charakter Twoim wnętrzom

Nowoczesne wazony dekoracyjne nie mają w sobie nic z dyskretnych dodatków. Są bardzo wyraziste, łatwo i szybko wpadają w oko oryginalnymi kolorami i kształtami. Na topie nadal jest turkus, błękit, granat, pudrowy róż. Także wazon w kolorze butelkowej zieleni ma pełne prawo zagościć w nowoczesnym salonie. Ciekawym rozwiązaniem jest wazon szklany kula lub kielich – to propozycja raczej na duże bukiety składające się z niższych kwiatów. Dzięki stosunkowo niedużym wazonom ich uroda może zostać w pełni wyeksponowana.

Jak dobrać wazon do wystroju wnętrza? Wazony szklane, kryształowe i ceramiczne

Styl wnętrza i styl wazonu muszą ze sobą korespondować kolorem, kształtem lub materiałem, z którego zostały wykonane. Szklane wazony idealnie dopasują się do wnętrz w stylu glamour, ale też vintage, angielskich, francuskich i klasycznych. Ceramiczne to propozycja do wnętrz mieszczańskich, eko, boho, industrialnych (tu także szklane wazony będą dobrym wyborem), skandynawskich. Podział nie jest ścisły, szklany wazon we wnętrzu boho, szczególnie do trawy pompasowej, także będzie dobrym wyborem.

Duże wazony jako nieodłączny element stylu klasycznego, New York oraz New Design

Duże wazony dekoracyjne do salonu to rozwiązanie często stosowane we wnętrzach w stylu New York i New Design. Wymagają odpowiedniego wyeksponowania, na przykład na konsoli lub stoliku bocznym, ale też trzeba im oddać sprawiedliwość – dzięki ich obecności każde, nawet bardzo minimalistyczne wnętrze staje się przytulne i skłaniające do odpoczynku. Jak wykorzystać duży szklany wazon? Smukły wazon na jeden kwiat najczęściej gości różę, pękate służą do układania w nich bukietów lub przechowywania zasuszonych roślin, między innymi wspominanej trawy pompasowej, ale nie tylko. W ostatnim czasie do łask powróciła pałka wodna.