SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

RAMKI

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
eleganckie dodatki do Twojego wnętrza

Ramki na zdjęcia - Ramy na obrazy - My Honey Home

Ramka na zdjęcie – zwykła dekoracja w niezwykłej odsłonie. Poznaj nasze ramki ozdobne na zdjęcia i daj się im oczarować.

Ramki na zdjęcia i do zdjęć na ścianę oraz ramy do oprawy w wielu wzorach i kształtach

Ramki na zdjęcia najczęściej są prostokątne lub owalne. Najczęściej, ale nie zawsze. Ramki na zdjęcia i ramy do obrazów oferowane w naszym sklepie przybierają też inne kształty, dzięki temu są stylową i gustowną ozdobą, wyróżnikiem salonu lub sypialni.

Oprócz kształtu ważny jest też rozmiar i wygląd samej ramki. Na biurku stawia się nieduże fotografie. Polecany jest standardowy rozmiar 10 x 15cm. Z kolei rama 50 x 70 lepiej sprawdzi się jako dekoracja naścienna.

Tak duże zdjęcie na ścianie? Jak najbardziej! Po pierwsze będzie wyraźnie widoczne nawet z dużej odległości. Po drugie – duże naścienne fotografie polecane są zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych, doskonale zastąpią klasyczne malarstwo lub grafikę.

To, czy ramka będzie szeroka, czy wąska, w dużej mierze zależy od aranżacji wnętrza. Ramka na biurko z oczywistych względów powinna zajmować stosunkowo niedużo miejsca, więc na nieduże biurko lepiej postawić cienką ramkę. Na masywnym biurku typu retro może stanąć szersza, np. wykończona welwetem.

Rama lustrzane na zdjęcie lub grafiki - nowoczesne akcenty do niebanalnych wnętrz

Lustrzana ramka przestrzenna na zdjęcie lub grafikę to propozycja do wnętrz, w których dominuje światło i świetliste akcenty. Oczywistym skojarzeniem jest glamour, ale takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się też w innych wnętrzach: nowojorskich, francuskich, angielskich, boho, industrialnych i minimalistycznych urządzonych monochromatycznie.

Lustrzana ramka doskonale nadaje się jako oprawa kolorowych i czarno-białych zdjęć. Jeśli chcemy w ten sposób oprawić zdjęcie w odcieniach sepii, potrzebny będzie odpowiedni kolor ramki.

Zdjęcia w lustrzanych ramkach bardzo ładnie prezentują się na komodach, stolikach kawowych, konsolach i szafkach nocnych.

Ramki na zdjęcia z fotografiami rodzinnymi, z wakacji czy ze znajomymi porozmieszczane w różnych zakamarkach domu

Gdzie można postawić zdjęcie oprawione w ramki? Praktycznie wszędzie, nawet w łazience, jeśli zadbamy o zabezpieczenie przed wilgocią.

Zdjęcia oprawione w subtelne, dyskretne ramki mogą stać na półkach z książkami, na parapecie między kwiatami, obok telewizora, na toaletce w sypialni. Można też powiesić je na ścianie, tworząc mini galerię przywołującą wspomnienia ważnych i miłych momentów z życia. Jedno, o co zawsze warto zadbać, to by dekoracja w postaci grupy zdjęć była spójna z innymi dekoracyjnymi dodatkami.

Ceramiczna ramka na zdjęcie oraz ramka w kształcie serca idealna na prezent dla ukochanej

Ramka w kształcie serca może wydawać się banalna, ale nie ma kobiety, która by się nie ucieszyła z takiego prezentu. Oczywiście pod warunkiem, że dostanie go od swojego mężczyzny. Ceramiczna ramka na zdjęcie w kształcie serca to symbol miłości i trwałości. Wszak do dziś możemy podziwiać wyroby ceramiczne, które mają kilkaset i więcej lat.

Ceramiczne ramki na zdjęcia to nie tylko serca, ale też klasyczne owale, kwadraty i prostokąty. Mogą być uzupełnieniem kolekcji zapoczątkowanej przez ceramiczne serce.

Ramka na zdjęcia w stylu glamour do wnętrz z pomysłem

Ramka 3D na zdjęcie w stylu glamour musi lśnić, to niezaprzeczalny fakt. Ale to nie tylko szeroka, lustrzana rama. W stylu glamour są także cienkie ramki misternie zdobione subtelnymi wzorami, które potęgują efekt rozpraszania światła. To także szerokie ramy, których jedynie brzegi nawiązują do stylu glamour. Warto dokładnie przyjrzeć się wzorom i motywom, bo mogą być doskonałym wyznacznikiem stylu aranżacji wnętrza. Te same lub podobne motywy powinny powtórzyć się na innych dekoracjach, np. poduszkach ramach do luster lub narzutach.