SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

POPIELNICZKI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
stylowe dodatki na Twój stół

Popielniczki - szklane i metalowe element dekoracyjny na stół

Popielniczki wbrew pozorom nie odeszły do lamusa. Nadal są bardzo poszukiwanym dodatkiem do domów, biur, holów hotelowych. Nie mogło więc zabraknąć ich w naszym sklepie. Są tak piękne, że zakochają się w nich nawet osoby, które nie palą papierosów ani cygar.

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu - popielniczki i popielnice do domu

Popielniczka ozdobna rzadko pełni wyłącznie funkcję dekoracyjną. Najczęściej wykorzystuje się ją także w tradycyjny sposób. Jeśli w domu mieszka palacz, warto poszukać takiej popielniczki, która nie tylko ładnie wygląda, ale też pomoże utrzymać czystość i zapobiegnie rozprzestrzenianiu się niepożądanego zapachu.

Dobrą propozycją jest popielniczka elegancka Deluxe marki Eichholtz. Niklowana powierzchnia i delikatnie rzeźbienie to niezaprzeczalne walory estetyczne. Jednak największą zaletą tej popielniczki jest fakt, iż posiada przykrywkę i możliwość zamknięcia. Dzięki temu, że popielniczka jest zamykana, oddawanie się przyjemności palenia można utrzymać w sekrecie.


Popielniczka to dla wielu niezbędny dodatek do domu lub ogrodu

Chociaż palenie papierosów jest coraz mniej popularne, nadal w wielu domach i ogrodach znajdują się nietypowe popielniczki ozdobne. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Niektóre osoby sięgają jeszcze po papierosy i ten gadżet jest im potrzebny. Ponadto trzeba zauważyć, że coraz częściej zamiast papierosów, postrzeganych raczej negatywnie, panowie sięgają po cygara, które dla odmiany cieszą się dobrą opinią. Eleganckie, klasyczne, pachnące cygaro jest bardzo dobrze widziane w towarzystwie i tu popielniczka będzie jak najbardziej na miejscu.

Wybierając popielniczkę do domu i ogrodu, warto zwrócić uwagę na jej wygląd i kształt. Powinna być dopasowana do aranżacji wnętrza, zdobić, ale niezbyt nachalnie. Cechą dobrej popielniczki jest jej dyskretny urok połączony z dużymi walorami użytkowymi.


Popielniczki i popielnice – pomocny gadżet do domu lub ogrodu

Fajna popielniczka to taka, która nie ulega zabrudzeniom pod wpływem wysokiej temperatury i stycznością z popiołem. Jeśli planujemy ustawić ją w ogrodzie, powinna być odporna na czynniki atmosferyczne. Lepiej sprawdzi się popielniczka z metalu niż z marmuru.

W ogrodzie dobrze sprawdzi się popielniczka stojąca, można ją ustawić w dyskretnym miejscu na granicy zasięgu światła. W domu lepsze będą popielniczki tradycyjnej wielkości, które zwykle stawia się na stołach, konsolach, parapetach lub blatach.

Niezależnie od tego, gdzie potrzebujemy popielniczki, warto zadbać, by była odpowiednio duża, dobrej jakości i z trwałego materiału. Taka popielniczka posłuży dłużej niż jeden sezon.


Stylowe popielniczki i popielnice – ozdoba Twojego mieszkania

W sklepie My Honey Home oferujemy popielniczki z kryształowego szkła, białego i czarnego marmuru oraz mosiądzu. Wszystkie łączy umiłowanie proporcji i klasyczna elegancja. To dodatki, które nie tylko sprawdzą się jako dekoracje we wnętrzach w różnych stylach, ale też będą bardzo praktycznym dodatkiem do domu. Popielniczka nie musi być wykorzystywana w klasyczny sposób. Można do niej odkładać drobne przedmioty, które lubimy mieć pod ręką, np. spinki do włosów lub mankietów.
Nasze popielniczki w pełni zasługują na miano ponadczasowych. Będą tak samo modne dziś jak i za kilkadziesiąt lat.