SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

POJEMNIKI NA LÓD

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
stylowe dodatki na Twój stół

Pojemniki na lód - srebrne I posrebrzane pojemniki

Kiedy lato w pełni a upał doskwiera bardzo mocno wówczas idealnym rozwiązaniem jest zimny napój z kostkami lodu w środku. Kostki lodu to także wspaniały dodatek do różnego rodzaju drinków, które najlepiej smakują na zimno. Aby móc cieszyć się stałym dostępem do kostek lodu można co chwilę odwiedzać zamrażarkę lub skorzystać ze specjalnych pojemników na lód.

Najlepszej jakości pojemniki na lód i butelki

W naszym sklepie można znaleźć wiele przydatnych akcesoriów do użytku codziennego jak i na specjalne okazje. Wśród nich są praktyczne pojemniki na kostki lodu, do których można wsypać lód przeznaczony do chłodzenia napojów, a w razie potrzeby wyjąć kostki, które są niezbędne do przygotowania drinków. Dla tych wszystkich, którzy nie lubią napojów z dodatkową porcją wody z rozpuszczonych kostek lodu przygotowaliśmy pojemniki do chłodzenia całych butelek. Dzięki nim napój jest zimny a równocześnie nie traci swojej mocy ani smaku.


Profesjonalne pojemniki do lodu jako niezbędne akcesoria na lato

Często wydaje się, że pojemnik na lód do zbędne akcesorium kuchenne. Jednak o tym jak bardzo jest przydatny można przekonać się podczas upalnych dni, spędzanych np. nad wodą. Specjalny termos do lodu pozwala na zabranie zimnych kostek do napojów tam, gdzie aktualnie jesteśmy. Pojemnik do lodu pozwala w prosty i szybki sposób schłodzić napoje, które podczas upalnych dni bardzo szybko nagrzewają się tracąc przy tym swój smak i właściwości orzeźwiające.


Pojemnik na lód – różne warianty pojemności

W naszym sklepie dostępnych jest wiele bardzo różnych pojemników na lód do napojów. Do wyboru jest cooler do lodu, termos na lód albo zwykły pojemnik do kostek lodu. Wszystkie one spełniają podobną funkcję, ale różnią się wyglądem i przede wszystkim wielkością. Na imprezę sylwestrową warto mieć przygotowane wiaderko z lodem, w którym zmieści się pokaźna butelka szampana. W przypadku wyjazdu na plażę lepiej sprawdzi się zamknięty termos na lód o niewielkiej pojemności, który bez problemu zmieści się w torbie z niezbędnymi do wypoczynku drobiazgami.


Szczypce i wiaderka do lodu: do chłodzenia ulubionego szampana na wyjątkowe chwile

Dla wielu ludzi wiaderko na lód oraz szczypce do lodu nie należą do akcesoriów niezbędnych w domu. Jednak to nie do końca prawda. Każdy, kto posiada pojemnik na kostki lodu wie, że to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Jak można się przekonać wiaderko do lodu jest niezbędne chociażby podczas zabawy Sylwestrowej, kiedy to chłodzi się w nim noworoczny szampan. Przydaje się także zawsze wtedy, gdy w gronie rodziny i znajomych świętujemy ważne chwile z kieliszkiem szampana w dłoni.


Pojemniki na lód sprawdzają się doskonale podczas wszelkiego rodzaju spotkań z bliskimi i znajomymi. Można z nich korzystać zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i podczas wyjazdów. Do wyboru mamy prosty pojemnik na lód ikea lub bardziej wyszukany w swojej formie pojemnik z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wiaderek, pojemników i termosów na lód znajdujących się w naszym sklepie.