SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

MISY

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
eleganckie dodatki do Twojego wnętrza

Stylowe misy i talerze i patery do Twojego domu - My Honey Home

Szkło, kryształ czy metal to materiały, z których wykonywane są przedmioty codziennego użytku ale także efektowne dekoracje do domu i mieszkania. Wśród nich są przede wszystkim misy, salaterki i patery wykorzystywane zarówno do podawania posiłków jak i w celach dekoracyjnych.

Za co kochamy misy, talerze i patery? - eleganckie dekoracje na stół

Polacy przez dziesięciolecia przyzwyczajani do korzystania z prostych i niezbyt estetycznych nakryć stołowych w ostatnich latach zmienili swoje upodobania i coraz chętniej sięgają po estetyczne, wykonane z dobrej jakości szkła i porcelany zastawy stołowe. Na naszych stołach pojawiają się także coraz ładniejsze sztućce, które nie tylko wspaniale wyglądają ale także są wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Poza ładniejszymi nakryciami korzystamy także z coraz szerszej gamy mis i salaterek, które doskonale uzupełniają naszą zastawę stołową a przy tym stanowią ciekawą dekorację.

Misy i salaterki to obowiązkowe dekoracyjne w każdym domu

Nakrycie stołu to nie tylko obrus, serweta i zastawa stołowa ale także elementy dekoracyjne. Wśród nich są m.in. misy do podawania dań na zimno i gorąco a także salaterki do sałatek. Wykonane ze szkła lub porcelany zachwycają swoim wyglądem a ładnie ułożona w nich potrawa doskonale się prezentuje i zachęca do zjedzenia.


Misy szklane – pomysł na ciekawą dekorację

Obecnie szklane misy to nie tylko naczynia ozdabiające stoły. Coraz częściej są one także elegancką dekoracją domową. Misa dekoracyjna liść w zależności od wielkości może służyć za naczynie na świeże owoce, które doskonale pasuje do jadalni, jak i niewielkie naczynie na drobne monety czy klucze, które można ustawić w przedpokoju lub na kominku. Warte szczególnej uwagi są także misy Home and you, które doskonale prezentują się w eleganckich pomieszczeniach. Stanowią niezwykłą dekorację salonu, gdzie doskonale komponują się z nowoczesnymi butelkami do napojów.


Wyjątkowe dekoracje pasujące do aranżacji mieszkania

Od kilku lat misy szklane dekoracyjne a także misy dekoracyjne metalowe wykorzystywane są do dekoracji wnętrz. Znani architekci korzystają z ich ozdobnych i bardzo praktycznych właściwości ustawiając je nie tylko w miejscach tak oczywistych jak kuchnia czy jadalnia ale także w przedpokoju a nawet w sypialni. Misy dekoracyjne do salonu to także świetny pomysł. Przy okazji warto dodać, że patery i misy ozdobne występujące w bardzo szerokiej gamie wzorniczej można dopasować do wszelkich stylizacji mieszkań. Porcelanowe misy doskonale wpasowują się w klimaty prowansalskie a misy metalowe w odcieniach złota i miedzi świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych z marokańskim przepychem. W przypadku pomieszczeń w stylu kolonialnym można wybrać misy w kształcie liści albo postawić na misy drewniane. Niezależnie od tego jaki styl panuje w mieszkaniu dekoracja w postaci pięknej szklanej misy z pewnością sprawdzi się znakomicie.