SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
pozytywna energia w każdym wnętrzu...

Kwiaty doniczkowe, bukiety oraz kule - My Honey Home

Wykorzystywanie kwiatów jako elementów dekoracyjnych znane było od wieków. Już starożytne Greczynki i Rzymianki wplatały kwiaty we włosy, przynosiły je do domu i rozkoszowały ich zapachem. W My Honey Home wiemy, jak ważne są kwiaty i dlatego mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Kwiaty doniczkowe – dlaczego je lubimy

Kwiaty doniczkowe to dla wielu osób metoda jedyna na obcowanie z przyrodą na co dzień. Szczególnie mieszkańcy wielkich miast nie mają zbyt wielu okazji do kontaktu z naturą. Nie można też nie docenić dekoracyjnego wyglądu kwiatów doniczkowych. Szczególnymi względami cieszą się te, które długo i ładnie kwitną. Niestety kwiaty doniczkowe potrafią być wymagające. Zaniedbane szybko więdną, przekwitają, schną. Nie każdy ma czas i rękę do kwiatów. Czasem nawet mimo usilnych starań nie udaje się wyhodować okazałej rośliny. Czekanie też nie jest powszechną cnotą. Jeśli kupujemy roślinę, to chcemy, by już na drugi dzień zakwitła. W My Honey Home mamy na to sposób – kwiaty i rośliny sztuczne, ale wiernie imitujące prawdziwą naturę. Są ręcznie robione z materiałów, które w dotyku przypominają żywe rośliny. Są ich tak doskonałą wersją, że trudno odróżnić żywy kwiat od sztucznego. To sposób na szybką i trwałą dekorację wnętrza przy minimum wysiłku. I co najważniejsze – nasze kwiaty pachną! Sprowadziliśmy je z Francji, bo Francuzi jak nikt inny znają się na zapachach i modnych dekoracjach.

Kwiatowa kula – bukszpan zawsze na czasie

To wyjątkowa dekoracja roślinna do domu i ogrodu. W My Honey Home lubimy ją, bo nie wymaga szczególnych zabiegów, nie rośnie i nie trzeba jej przycinać, nie schnie, bo… już jest zasuszona. Ale nie tak zwyczajnie, tylko w komorze beztlenowej. Taki zabieg gwarantuje zachowanie koloru i kształtu, przy zatrzymaniu procesu fotosyntezy, a więc i wzrostu. To kwiatowa kula, która nigdy nie zmieni koloru i kształtu. Aby wyglądała świeżo i żywo, wystarczy raz na miesiąc delikatnie spryskać ją wodną mgiełką. Nie ma drugiej mniej wymagającej i bardziej dekoracyjnej rośliny. Wśród naszych propozycji znajdziecie nie tylko kwiatowe kule z bukszpanu, ale też bukszpanowe drzewka i wianki. Wszystkie zasuszone tą samą metodą, wyglądają jak żywe, ale nie musicie się obawiać – brak troski na pewno im nie zaszkodzi. Proponujemy ustawienie ich w salonie, sypialni, na tarasie, a w sezonie letnim także w ogrodzie. Kwiatowe kule w My Honey Home to jedna z tych propozycji, które bez skrępowania można wykorzystać na prezent. Obdarowana osoba na pewno przyjmie go z atencją. Kwiatowe kule ożywią i ozdobią wnętrze w każdym stylu. To jedna z bardziej uniwersalnych roślinnych dekoracji.

Pachnące bukiety – nie dasz rady im się oprzeć

Kwiatowe dekoracje są często wykorzystywane nie tylko w domu, ale też w miejscach publicznych. Galerie, wystawy, hole hotelowe, apartamenty, urzędy i kościoły – wszędzie tam lepiej sprawdzają się sztuczne kwiaty od naturalnych. Powód jest prosty – są trwalsze, nie potrzebują światła słonecznego, nie przeszkadzają im żadne warunki (suche powietrze, niska lub wysoka temperatura), nigdy nie więdną i zawsze wyglądają świeżo. Nowoczesne pachnące bukiety do złudzenia przypominają prawdzie. Nawet dotykając ich, można dać się oszukać. Każdy kwiat jest wykonywany ręcznie, co zapewnia ich niepowtarzalność. W bukiecie nie znajdziemy dwóch takich samych kwiatków. W zestawie z pachnącym bukietem (końcówki kwiatów są zanurzone w aromatyzowanym żelu) znajduje się flakonik perfum. Można nim spryskać bukiet dla spotęgowania zapachu. W My Honey Home proponujemy zapachy kwiatowe, cytrusowe i orientalne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.