SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

GRAFIKI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
kiedy liczy się detal…

Ponadczasowe dekoracje na ścianę to niekoniecznie obraz przestawiający kwiaty lub martwą naturę. My proponujemy czarno-białe i kolorowe grafiki na ścianę. Znajdź swój styl – mamy grafiki z gwiazdami światowego kina, nawiązujące do natury, architektury, oprawione minimalistycznie bądź w eleganckie ramy. Z nami udekorujesz swoje wnętrze wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Grafiki na ścianę – dlaczego warto je wieszać

Dom z pustymi ścianami wydaje się smutny, pozbawiony energii. Jednak nie trzeba od razu sięgać po ciężkie, ręcznie malowane obrazy, by zaspokoić potrzebę udekorowania wnętrza. My proponujemy proste, aczkolwiek bardzo dekoracyjne grafiki do domu. Dzięki nim wnętrza nabierają bezpretensjonalnego stylu i niepowtarzalnego charakteru. To sposób na ożywienie domu, ukształtowanie jego estetyki, podkreślenie konwencji, w jakiej został urządzony. Grafiki czarno-białe lepiej sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych, np. w tych urządzonych w stylu industrialnym bądź skandynawskim. Z kolei wielobarwne grafiki do domu w ozdobnych ramach będą dopełnieniem wnętrz w stylu new york lub glamour. W każdym przypadku warto sięgnąć po tego rodzaju ozdobę, dzięki niej cztery ściany staną się prawdziwym domem.

Grafiki do domu – gwiazdy światowego kina

Utrzymane w czarno-białej stylistyce grafiki przedstawiające słynnych aktorów i postaci filmowe, to niebanalny i jednocześnie bardzo uniwersalny sposób na przyozdobienie salonu, gabinetu czy sypialni. Prostota tego pomysłu doskonale łączy się z jego ponadczasowością. Portret Sophie Loren, Paula Newmana czy Marilyn Monroe wprowadzi do wnętrza ekskluzywną atmosferę. Czarno-białe portrety to także doskonały sposób na przyozdobienie klatek schodowych i korytarzy.

Dla rozluźnienia atmosfery można sięgnąć po grafiki na ścianę z bohaterami filmowymi. Nieśmiertelny James Bond niedbale oparty o legendarnego Aston Martina to idealny wybór do męskiego gabinetu lub sypialni. To także doskonały pomysł na prezent, bo czarno-białe grafiki przedstawiające gwiazdy światowego kina są na tyle uniwersalne, że w każdym domu znajdzie się dla nich miejsce.

Grafiki na ścianę czarno-białe

Neutralne w wymowie, utrzymane w uniwersalnej tematyce i prostocie bieli i czerni będą doskonałym dodatkiem do wnętrz glamour, new york, vintage czy boho. My polecamy zwłaszcza grafiki na ścianę przestawiające architekturę minionych epok, które w magiczny sposób przenoszą nas do czasów dawno minionej świetności. Podkreśleniem nastroju tamtych wieków mogą być też grafiki przedstawiające zapisy nutowe. Takie dekoracje ścienne doskonale sprawdzą się nie tylko w domach artystów, ale też ludzi, którzy z muzyką mają niewiele wspólnego. Ich ponadczasowa prostota i nieobca nikomu tematyka sprawia, że grafiki z nutami są doskonałym pomysłem na prezent.

Kolorowe obrazy do domu

W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć kolorowych grafik na ścianę. Tu oferujemy bardzo dużą rozpiętość tematyczną, od zachwycającej fauny, poprzez grafiki prezentujące chińską porcelanę, pojedyncze kwiaty i bukiety, do całkowicie abstrakcyjnych zabaw kolorami i kształtami. Te ostatnie będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Subtelna gra półcieni i odcieni oraz abstrakcyjne kształty zostawiają bardzo dużą swobodę przy interpretacji obrazów.

Duża część proponowanych przez nas obrazów pochodzi z naszej autorskiej kolekcji My Honey Home Collection.