SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

DZBANKI I KARAFKI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
luksusowe dodatki na Twój stół

Karafki i dzbanki - ozdobne szklane, kryształowe dekantery

Mówiąc o nakryciu stołu zazwyczaj mamy na myśli elegancki obrus, talerze, sztućce a do tego serwetki i może jakieś dekoracyjne dodatki. Rzadko wymieniamy większe naczynia takie jak np. wazy, półmiski, karafki na wodę czy dzbanki do napojów, a przecież one również stanowią ważny element całości. Wszystkim, którzy cenią sobie eleganckie naczynia podkreślające piękno zastawy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dzbanków i karafek.


Dzbanki i karafki jako funkcjonalne rozwiązania w Twoim domu

Dzbanki i karafki towarzyszące nam każdego dnia to naczynia, których często nawet nie zauważamy. Na stole w pokoju lub w kuchni przez większość czasu stoją karafki z wodą, z których codziennie korzystamy. Podczas wspólnych posiłków na stole pojawiają się dzbanki z kawą, herbatą czy sokiem, ale na nie również rzadko zwracamy szczególną uwagę, a szkoda, bo mogą one być prawdziwą dekoracją naszego stołu.

Dzbanek na każdy dzień

Dzbanki towarzyszą nam każdego dnia. Najczęściej podajemy w nich kawę, herbatę oraz zimne napoje czy soki. Warto zwrócić uwagę na to jak się prezentują. Elegancki a niekiedy nieco ekscentrycznie wyglądający dzbanek do herbaty może stać się nie tylko kolejnym naczyniem w zastawie stołowej ale także ciekawą dekoracją kuchenną.

Karafka do wody – elegancki zamiennik plastikowej butelki

W wielu domach kranówka nie nadaje się do picia, a to wiąże się z koniecznością zakupu wody butelkowanej. Plastikowa lub szklana butelka na stole nie wygląda zbyt estetycznie dlatego warto pomyśleć o specjalnej karafce do wody. Może ona zawierać w sobie czystą wodę lub wodę z dodatkami np. plasterkiem cytrusa czy listkami aromatyzujących ziół. Karafki o ciekawym kształcie, wykonane z doskonałej jakości szkła to bardzo praktyczny i przede wszystkim ładny element wyposażenia kuchni i jadalni.


Eleganckie i stylowe dzbanki i karafki wykonane z wysokiej jakości szkła

Poszukując odpowiedniej zastawy stołowej do swojego domu warto zapoznać się z oferowanymi przez nas karafkami oraz dzbankami. Są one nie tylko kolejnym praktycznym naczyniem kuchennym, ale nierzadko stanowią także małe dzieła sztuki. Wykonane z wysokiej jakości szkła i kryształu karafki prezentują się doskonale, podobnie zresztą jak dzbanki, których wyszukane kształty nadają napojom znajdującym się w nich wytworności.

Karafki i dzbanki na szczególne okazje

Zarówno karafki jak i dzbanki doskonale sprawdzają się jako naczynia codziennego użytku, ale można ich używać również na specjalne okazje. Karafki doskonale nadają się do podawania napojów alkoholowych. Specjalna karafka do whisky powinna znaleźć się w każdym barku. Do tego przydadzą się odpowiednio dobrane szklaneczki do tego napoju. W szafce z alkoholami powinna się znaleźć także karafka z korkiem, w której można przechowywać a następnie poddawać np. wino z własnej winnicy.