SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

DRZEWKA I KULE BUKSZPANOWE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
DRZEWKA I KULE BUKSZPANOWE - NOWOCZESNE KOMPOZYCJE KWIATOWE

Kule bukszpanowe to fantastyczne dekoracje do ogrodu lub do salonu. Rozróżniamy kule bukszpanowe sztuczne oraz żywe. Jakie wybrać?

Nowoczesne kompozycje kwiatowe do salonu – postaw na ponadczasową elegancję w prostej formie

W obecnych trendach królują kule bukszpanowe oraz flower boxy, które mogą być stworzone z kwiatów żywych bądź sztucznych. Jest to nietuzinkowe rozwiązanie na upiększenie naszego domu lub mieszkania. Zdarza się również, że dajemy je jako prezent na urodziny, parapetówkę lub inną okoliczność. Nowoczesne kompozycje kwiatowe do salonu charakteryzują się tym, że są ponadczasowe i nigdy nie znudzą się. Oczywiście istnieją jeszcze kwiaty doniczkowe, o których warto wspomnieć. Do dziś w wielu salonach znajdziemy, np. bluszcz, paprotkę czy kaktusa. Każdą ładną kompozycję kwiatową możemy postawić na komodzie, stole obok waz i naczyń dekoracyjnychZawsze znajdzie się miejsce, aby umieścić tam jeszcze ramki ze zdjęciami bliskich albo grafiki. Ponadto możemy również posadzić bukszpan w doniczce, a następnie wstawić go na balkon bądź taras.

Kule bukszpanowe - elegancki dodatek do twojego domu

Kula bukszpanowa nadaje się do każdego wnętrza i ogrodu, bo sama w sobie jest już idealną ozdobą. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, możemy przystroić ją światełkami lub jakimiś wiszącymi zawieszkami. Przy okazji świąt możemy ozdobić ją w wybrane przez nas dekoracje. Na co dzień zaś możemy ustroić ją wedle swojego uznania. Kula bukszpanowa sztuczna oraz żywa to idealna ozdoba całoroczna.

Dekoracje bukszpanowe - dekoracja, która zawsze będzie na czasie

Dekoracje bukszpanowe znajdą zastosowanie w domu, restauracji czy hotelu. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja pleneru lub w kościele. W internecie znajdziemy przeróżne dekoracje z bukszpanu, np. drzewka, stroiki lub girlandy. Istnieją także tutoriale, w których pokazane jest, jak samodzielnie można stworzyć taką dekorację. 

Zielone dekoracje do salonu - subtelne ozdoby z bukszpanu, które zachwycą twoich gości

Kolor zielony kojarzy się z naturą oraz przyrodą. Według naukowców ten właśnie kolor wpływa odprężająco i kojąco na ludzi. Dlatego zielone dekoracje znajdziemy w każdym salonie. Każdy gość zachwyci się, gdy zobaczy piękne wnętrze z dobrze wyeksponowanymi detalami. Bukszpan możemy zawiesić lub postawić w jakimś centralnym miejscu, a na pewno nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Ładnie z zielonym będzie komponował się kolor złoty. Aby zapewnić kontrast, postawmy misy lub świeczniki i lampiony.

Harmonijny i elegancki dodatek na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie – bukszpanowe kule w świątecznej odsłonie

Gdy znudzą nam się zeszłoroczne ozdoby i dekoracje świąteczne, możemy pomyśleć o czymś innowacyjnym. Mowa o bożonarodzeniowych dekoracjach z bukszpanu oraz wielkanocnych kulach z bukszpanu. W sklepach czy internecie znajdziemy już gotowe produkty do kupienia. Można jednak samemu kupić taką kulę z bukszpanu oraz wybrane przez siebie ozdoby, a później jakoś ciekawie udekorować. Będzie to strzał w dziesiątkę. Niejeden sąsiad pozazdrości takich dodatków świątecznych, np. wianków na drzwiach od domu.