SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

DEKORACJA ŚWIĄTECZNA SEREANNA - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
85,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 19.01.2022

Dekoracja świąteczna z serii SEREANNA marki Lene Bjerre to delikatna szklana ozdoba, we wnętrzu której znajduje się biała figurka renifera i złota choinka.Dekoracja posiada zawieszkę, więc świetnie sprawdzi się jako ozdoba wisząca. Można postawić ją również na świątecznym stole podkreślając jego wyjątkowy wygląd.Wysokość: 12 cmŚrednica: 8 cmDekoracja należy do asortymentu eleganckich ozdób świątecznych od Lene Bjeree...
Opis

Dekoracja świąteczna z serii SEREANNA marki Lene Bjerre to delikatna szklana ozdoba, we wnętrzu której znajduje się biała figurka renifera i złota choinka.

Dekoracja posiada zawieszkę, więc świetnie sprawdzi się jako ozdoba wisząca. Można postawić ją również na świątecznym stole podkreślając jego wyjątkowy wygląd.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 8 cm

Dekoracja należy do asortymentu eleganckich ozdób świątecznych od Lene Bjeree. Wzory produktów tej marki są stylowe i ekskluzywne, dzięki czemu można je ze sobą łączyć tworząc w ten sposób swój osobisty styl. W My Honey Home można również inne świąteczne dekoracje tego producenta.

Informacje dodatkowe
KOD
A00004351
Wysokość
12 cm
Średnica
8 cm
Kolor
Biały, Złoty
Marka