SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Klasyka holenderskiej elegancji - uroczyste otwarcie nowego showroomu EICHHOLTZ by My Honey Home w Katowicach

Środa, 20 lipca, 2022 07:25

Są takie miejsca na aranżacyjnej mapie Śląska, które warto znać. W połowie czerwca w Katowicach został otwarty nowy showroom holenderskiej marki EICHHOLTZ by My Honey Home, w którym znajdziemy połączenie nowoczesnego stylu z ponadczasową klasyką. To wyjątkowe miejsce z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie najwyższą jakość z najwyższym kunsztem wykonania.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 1

Klasyka holenderskiej elegancji w samym sercu Śląska – nowy salon z ekskluzywnymi meblami w Katowicach

Dzisiaj ekskluzywne meble są nie tylko pięknym elementem wyposażenia wnętrz, ale wręcz inwestycją: w nasze dobre samopoczucie i komfort użytkowania. To w jakiej przestrzeni spędzamy czas ma bezpośredni wpływ na nasz nastrój. Warto więc dobierać meble nie tylko do stylu jaki preferujemy, by komponowały się one ze sobą wzajemnie, ale również stawiać na wysokiej jakości materiały, które zapewnią nam odpowiedni poziom relaksu i będą spełniały swoją funkcję. Właśnie z takim założeniem na Śląsku pojawił się nowy salon z ekskluzywnymi meblami.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 0

Pierwsze wspólne spotkanie branżowe architektów i projektantów wnętrz w salonie EICHHOLTZ w Katowicach

Podczas otwarcia salonu Eichholtz odbyło się również pierwsze lokalne spotkanie branżowe architektów i projektantów wnętrz. W ramach planowanej współpracy środowiska akademickiego i biznesu pojawili się na otwarciu również przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Wydarzenie poprowadził Andrzej Sołtysik, natomiast Olga Bończyk uświetniła je swoim recitalem.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice

Najnowsza oferta produktowa marek premium dostępna w nowym showroomie EICHHOLTZ

W nowo otwartym salonie znajdziemy wiele znanych, światowym marek, które oferują najwyższej jakości produkty. Dzięki indywidualnemu podejściu do aranżacji i wsparciu fachowców znajdziemy tam wszystko to, co z najwyższej półki. Wchodząc do salonu poczujemy się jak w prawdziwej galerii sztuki bowiem większość oferowanych tam produktów została wykonana ręcznie bądź przy udziale i inwencji twórczej artystów. Dzięki tej niezwykłej aurze zyskujemy pewność, że kupując te małe dzieła sztuki, tworzymy nie tylko wyjątkowe wnętrze, które zostanie z nami na długo, ale przede wszystkim odkrywamy świat wyrażony w pięknie i pełnej estetyce.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 2

Personalizowane akcesoria skórzane, wyjątkowe tapety, świece i urzekające zapachy – wszystko, czego szukasz znajdziesz w Showroomie EICHHOLTZ Katowice

Wydarzenie służyło również zaprezentowaniu znamienitym gościom najnowszej oferty salonu z ekskluzywnymi meblami Eichholtz w Katowicach a także katalogu marek premium, które znajdziemy w butiku. Wśród najbardziej rozpoznawalnych brandów jakie znajdziemy w salonie znalazły się personalizowane akcesoria skórzane marki Giobagnara, wyjątkowe tapety marek ARTE, Cole&Son, Khorma, Ralph Lauren, Thibaut, WALLCOLORS, świece i zapachy marek Baobab oraz Cote Noire, wyjątkowe tekstylia a także stylowe lampy.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 3

Zainspiruj się aranżacjami przygotowanymi przez stylistów Eichholtz: meble, lampy, tekstylia i dekoracje

Asortyment, który znajdziemy w Eichholtz Katowice został przygotowany przez Stylistów Eichholtz i odzwierciedla najnowsze światowe trendy w designie. Doskonale przypadnie do gustu zarówno zwolennikom klasyki jak i nowoczesnych form czy szlachetnych detali. Warto dodać, że aranżacje, które możemy podziwiać w katowickim salonie powstały we współpracy Dyrektor Kreatywnej My Honey Home, Beaty Wojciechowskiej-Hańderek oraz głównego Stylisty marki Eichholtz Floriana Roozena.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 34

Sprawdź już dzisiaj salon z ekskluzywnymi dodatkami w Katowicach i znajdź swoją ulubioną aranżację.

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa dekoratorów i stylistek tkanin w Eichholtz Katowice

Dodatkowo dla wszystkich Klientów nowego showroomu EICHHOLTZ w Katowicach poza szerokim portfolio mebli, lamp, tekstyliów czy dekoracji dostępna jest usługa doradcza świadczona przez sprawdzonych ekspertów w branży. To tam przy filiżance kawy istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia Doradców, Dekoratorów oraz Stylistów. Dodatkowo warto podkreślić, że marka My Honey Home posiada również autorską Pracownię Tkanin, w której eksperci pomagają w realizacji indywidualnych i nieszablonowych projektów.

Otwarcie salonu Eichholtz Katowice 4

Sprawdź już dzisiaj nowości, które znajdziesz w salonie odwiedzając sklep online pod adresem: https://myhoneyhome.pl/nowosci.html