Eichholtz x Philipp Plein - rock'n'rollowa estetyka pełna luksusowych detali


Najnowsza kolekcja stworzona przez Philippa Pleina dla Eichholtz to połączenie luksusu z prostotą formy. Meble mają być funkcjonalne i piękne. Zachwycać swoją okazałością i nie peszyć użytkownika. Klasa bijąca z kolekcji została wyrażona w formie szlachetnych materiałów takich jak szkło, marmur, metal czy welur. Dopełnione ćwiekami, drapowaniami czy upięciami. Wszystko po to, by użytkownicy, który zdecydują się zakupić najnowszą kolekcję Eichholtz czuli się wyjątkowo każdego dnia.


 Przegląd kolekcji Eichholtz by Philippem Pleinem


Nowa kolekcja Eichholtz we współpracy z Philippem Pleinem stworzona z myślą o wnętrzach w stylu nowoczesnym


Kolekcja stworzona przez niemieckiego projektanta Phillipa Pleina to kwintesencja modern design i ucieleśnienie nowoczesnego stylu. Królują tu proste formy, matowe i błyszczące wykończenia, klasyczne kolory. Nie brakuje blichtru i obłych form, które dodatkowo podkreślają nowoczesny styl. Dzięki zachowaniu stonowanej kolorystyki oferowane w kolekcji meble doskonale komponować będą się z innymi stylami, stanowiąc dla nich pełną klasy przeciwwagę. To z kolei sprawi, że zaproszone meble do wnętrza zostaną z nami naprawdę na długo.


Przegląd kolekcji Eichholtz by Philippem Pleinem


Gdy luksus łączy się z rock'n'rollem: wspaniałe aksamitne sofy z charakterystycznymi złotymi ćwiekami


Klasyka nie musi być nudna. Stawiając na nowoczesne wnętrza warto zaprosić do nich proste formy, które w swoich zdobieniach odnajdują nutkę szaleństwa. Istne ucieleśnienie stylu modern design. Taki właśnie cel przyświecał projektującemu najnowszą kolekcję projektantowi. Absolutnym bestsellerem są aksamitne, pikowane sofy, które dodatkowo zostały wykończone złotymi, niezwykle stylowymi ćwiekami. Taka kanapa dzięki prostocie, ale i artystycznemu zdobieniu będzie doskonale stanowiła główny punkt naszego salonu, przykuwając uwagę i ciesząc nas wygodnym siedziskiem oraz oparciem. Wspominane sofy to więc korzyść 2 w 1: elegancja i wygoda. Czy może być coś lepszego, poszukując mebli do swojego domu?


Najnowsza kolekcja Eichholtz Philippe Plein


Wnętrze w stylu modern design: teatralne, ręcznie dmuchane szklane elementy oświetleniowe


Nie od dziś wiadomo, że nie samymi meblami wnętrza żyją. By móc podkreślić ich wyjątkowy charakter, warto postawić również na efektowne oświetlenie. Takie właśnie są pochodzące z najnowszej kolekcji szklane elementy oświetleniowe. Dzięki temu, że są one ręcznie dmuchane, zyskują niezwykłego charakteru – nie da się bowiem stworzyć dwóch identycznych modeli a tym samym decydując się na zakup otrzymujemy unikatowy egzemplarz. Szczególnie docenią to fani modern designu, dla których oryginalność i nieprzewidywalność form stanowi jedną z głównych zalet tego stylu. Takie oświetlenie możemy również zaprosić do zmysłowej sypialni, w stylu modern design.


Lustra z wbudowaną technologią NFT idealne do salonu w stylu maksymalistycznym


Dla fanów maksymalistycznego stylu również mamy dobrą wiadomość. Phillip Plein wyprzedza technologię i umiejętnie korzysta z najnowszych trendów. Najlepszym przykładem jest kolekcja luster z wbudowaną technologią NFT. Dzięki temu każde spojrzenie w zwierciadło będzie absolutnie zwiastunem przyszłości i namiastką tego, co wciąż przez wielu nieodkryte. To absolutny przykład na maksymalizm we wnętrzach.


Lustra Eichholtz z najnowszej kolekcji Philippem Pleinem


Błyszczące stoły do jadalni – połączenie marmuru, mosiądzu i antycznych detali


Mówi się również, że sercem domu jest kuchnia i salon. Warto więc zadbać o to, by gromadząca się wokół stołu rodzina była szczęśliwa i komfortowo mogła spędzać razem czas. Niemiecki projektant wychodząc z takiego założenia postanowił więc stworzyć kolekcję błyszczących stołów do jadalni, które z jednej strony są w stanie pomieścić wszystkich uczestników rodzinnych spotkań, z drugiej stanowią maksymalistyczną ozdobę samą w sobie dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak szlachetny marmur, nowoczesny mosiądz czy ponadczasowe detale, przenoszące nas do przeszłości.Kolorowe dywany w zwierzęce printy – wyrazisty dodatek do domu w stylu nowoczesnym


Doskonałym uzupełnieniem domu w stylu maksymalistycznym będą dywany. Każdorazowo dodają one przytulności wnętrzu, a gdy dodatkowo mają ciekawy wzór wyostrzają styl pomieszczenia. Takie właśnie są dywany z najnowszej kolekcji Eichholtz, w której znajdziemy m.in. zwierzęce printy czy intensywne kolory. Wszystko po to, by dodać nam radości z codziennego użytkowania i podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza. Dom w stylu modern design będzie modny przez wiele sezonów, dzięki czemu obecnie jest to jeden z najczęściej preferowanych styli.


Kolorowy dywan od Eichholtz


Całość kolekcji stworzonej przez Philippa Pleina możesz obejrzeć pod linkiem: https://myhoneyhome.pl/blog/przeglad-kolekcji-eichholtz/. Zapraszamy!