SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Jak udekorować dom na wiosnę, by w prosty sposób i bez generalnego remontu osiągnąć zamierzony efekt? Zobacz nasze wiosenne inspiracje do domu!
Styl nowojorski słusznie kojarzony jest z luksusem i elegancją. Wyrósł na bazie umiłowania piękna, rozmachu i przestrzeni. Nowojorskie wnętrza są jasne i dobrze doświetlone. Dotyczy to także sypialni, która zazwyczaj jest ekskluzywną oazą spokoju.
Świąteczne dekoracje to coś, na co czekamy cały rok. Pod koniec grudnia z radością witamy ceramiczne mikołaje, choinki, girlandy i wieńce. Z niecierpliwością wypatrujemy pudełek prezentowych pod choinką, zachwycamy się dekoracjami na oknie. Nie wiesz, jak zaaranżować świąteczny salon? Zobacz nasze podpowiedzi.
Przez kilkanaście lat w polskiej architekturze wnętrz panował minimalizm. Zarówno mieszkania jak i biura urządzone były prosto a zarazem praktycznie. Dekoracyjne dodatki były uważane za zbędne stąd też pojawiały się rzadko. Od niedawna gusta Polaków w sferze aranżacji wnętrz zmieniły się. Minimalizm odchodzi w niepamięć, a pojawia się maksymalizm z całą dobrocią inwentarza.
Pojedynczo prezentowane meble nie zawsze robią odpowiednio dobre wrażenie. Dopiero możliwość zobaczenia ich w otoczeniu innych mebli i dodatków pozwala w pełni docenić ich piękno i funkcjonalność. Właśnie dlatego marka Eichholtz ceni showroomy. Ty też możesz być ich gościem.
Marzy Ci się luksusowe mieszkanie urządzone z gustem i smakiem? Poznaj meble i dodatki marki Eichholtz oraz przykładowe aranżacje wnętrz stworzone z ich wykorzystaniem.
Streamline Moderne i Art Deco to dwa style dekoracji wnętrz, które powstały w podobnym czasie. Poznaj podobieństwa i różnice między nimi.
Jeśli marzy Ci się zestawienie minimalizmu z wysoką funkcjonalnością, lubisz połączenie metalu i szkła, nie znosisz ograniczeń i uwielbiasz otwarte przestrzenie, znaczy to, że Twoim faworytem jest styl Bauhaus. Poznaj jego główne założenia.
Twoje marzenia o dalekich podróżach muszą poczekać na lepsze czasy? Stwórz sobie namiastkę dalekich lądów we własnym domu! Styl kolonialny na pewno spełni Twoje oczekiwania.
Chcesz stworzyć bajkowe wnętrze, które mentalnie przeniesie Cię do krajów dalekiego Orientu lub na Półwysep Arabski? Wszystko wskazuje na to, że najlepszy dla Ciebie będzie styl mauretański. Poznaj jego podstawowe założenia.