SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Blog

Salon, to zaraz po kuchni, serce domu. To tam najczęściej spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Musi być to miejsce, w którym czujemy się dobrze i do którego chcemy wracać. Ostatnio stał się również miejscem, gdzie wielu z nas wykonywało swoje obowiązki zawodowe. Dzisiaj wymagamy od tego miejsca poza wygodą i przytulnością, również funkcjonalności.

Urządzając salon poszukujemy stylowych mebli, które pozwolą nam cieszyć się przyjemnymi chwilami spędzonymi w domowym zaciszu. Powinno być nie tylko wygodnie, ale również elegancko i przytulnie. Takie meble jak sofy, kanapy czy krzesła to najczęściej wybory na lata.
Są takie miejsca na aranżacyjnej mapie Śląska, które warto znać. W połowie czerwca w Katowicach został otwarty nowy showroom holenderskiej marki EICHHOLTZ by My Honey Home, w którym znajdziemy połączenie nowoczesnego stylu z ponadczasową klasyką.
Eichholtz nawiązał współpracę z kultowym projektantem, aby zaprezentować tę debiutancką serię bogatą w charakterystyczny rock'n'rollowy styl życia Philippa Pleina.
Jak udekorować dom na wiosnę, by w prosty sposób i bez generalnego remontu osiągnąć zamierzony efekt? Zobacz nasze wiosenne inspiracje do domu!
Styl nowojorski słusznie kojarzony jest z luksusem i elegancją. Wyrósł na bazie umiłowania piękna, rozmachu i przestrzeni. Nowojorskie wnętrza są jasne i dobrze doświetlone. Dotyczy to także sypialni, która zazwyczaj jest ekskluzywną oazą spokoju.
Świąteczne dekoracje to coś, na co czekamy cały rok. Pod koniec grudnia z radością witamy ceramiczne mikołaje, choinki, girlandy i wieńce. Z niecierpliwością wypatrujemy pudełek prezentowych pod choinką, zachwycamy się dekoracjami na oknie. Nie wiesz, jak zaaranżować świąteczny salon? Zobacz nasze podpowiedzi.
Przez kilkanaście lat w polskiej architekturze wnętrz panował minimalizm. Zarówno mieszkania jak i biura urządzone były prosto a zarazem praktycznie. Dekoracyjne dodatki były uważane za zbędne stąd też pojawiały się rzadko. Od niedawna gusta Polaków w sferze aranżacji wnętrz zmieniły się. Minimalizm odchodzi w niepamięć, a pojawia się maksymalizm z całą dobrocią inwentarza.
Pojedynczo prezentowane meble nie zawsze robią odpowiednio dobre wrażenie. Dopiero możliwość zobaczenia ich w otoczeniu innych mebli i dodatków pozwala w pełni docenić ich piękno i funkcjonalność. Właśnie dlatego marka Eichholtz ceni showroomy. Ty też możesz być ich gościem.
Marzy Ci się luksusowe mieszkanie urządzone z gustem i smakiem? Poznaj meble i dodatki marki Eichholtz oraz przykładowe aranżacje wnętrz stworzone z ich wykorzystaniem.
Strona