Styl Hampton to wakacyjna lekkość, wszechobecne słońce i zapach morza. Nie musisz jednak mieszkać na wybrzeżu, by poczuć w domu ten niepowtarzalny klimat. Zobacz, jak w prosty sposób urządzić wnętrze w stylu Hampton.
Skąd się wziął styl francuski? Oczywiście z Francji, ale nie tej, jaką znamy dziś, a z Francji z okresu siedemnastego i osiemnastego wieku, czyli sprzed rewolucji. To wówczas narodził się styl do dziś ściśle kojarzony z Francją.
Wnętrze New York to zaproszenie do świata luksusu, wygody i wysublimowanej elegancji. W połączeniu ze świetlistym glamour tworzy niepowtarzalną mieszankę smaku i stylu, któremu trudno się oprzeć.
NEWSLETTER
Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera a informacje o nowościach i promocjach trafią do Ciebie w pierwszej kolejności.
×
Sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach statystycznych, a także w celu dostosowania go do indywidualnych preferencji Klientów oraz osób z niego korzystających, w tym do ulepszenia jego funkcjonalności. W celu umożliwienia dostarczania dopasowanych treści, niezbędne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na zbieranie i przetwarzanie plików cookies. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.