SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Pojedynczo prezentowane meble nie zawsze robią odpowiednio dobre wrażenie. Dopiero możliwość zobaczenia ich w otoczeniu innych mebli i dodatków pozwala w pełni docenić ich piękno i funkcjonalność. Właśnie dlatego marka Eichholtz ceni showroomy. Ty też możesz być ich gościem.
Marzy Ci się luksusowe mieszkanie urządzone z gustem i smakiem? Poznaj meble i dodatki marki Eichholtz oraz przykładowe aranżacje wnętrz stworzone z ich wykorzystaniem.
Streamline Moderne i Art Deco to dwa style dekoracji wnętrz, które powstały w podobnym czasie. Poznaj podobieństwa i różnice między nimi.
Jeśli marzy Ci się zestawienie minimalizmu z wysoką funkcjonalnością, lubisz połączenie metalu i szkła, nie znosisz ograniczeń i uwielbiasz otwarte przestrzenie, znaczy to, że Twoim faworytem jest styl Bauhaus. Poznaj jego główne założenia.
Twoje marzenia o dalekich podróżach muszą poczekać na lepsze czasy? Stwórz sobie namiastkę dalekich lądów we własnym domu! Styl kolonialny na pewno spełni Twoje oczekiwania.
Chcesz stworzyć bajkowe wnętrze, które mentalnie przeniesie Cię do krajów dalekiego Orientu lub na Półwysep Arabski? Wszystko wskazuje na to, że najlepszy dla Ciebie będzie styl mauretański. Poznaj jego podstawowe założenia.
Nie bawią Cię nudne wnętrza, chcesz się poczuć w domu jak w tropikach? Z nami zamienisz swój dom w prawdziwie tropikalną dżunglę!
Jak udekorować świąteczny stół, żeby olśnić gości? Poznaj nasze porady, a na pewno ci się uda!
Blanka Lipińska jest autorką książek „365 dni” oraz „Ten dzień”. Jest nie tylko pisarką, ale też celebrytką, chętnie i często pokazującą się w mediach. Niedawno gruntownie wyremontowała swoje mieszkanie. Zobacz, jak mieszka królowa polskiej literatury erotycznej.
Modern classic to styl, który mocno nawiązuje do tradycji, ale nadaje jej nowoczesną formę. Zobacz, jakie są główne założenia tego stylu i jakie kolory w nim dominują.