Jak udekorować świąteczny stół, żeby olśnić gości? Poznaj nasze porady, a na pewno ci się uda!
Blanka Lipińska jest autorką książek „365 dni” oraz „Ten dzień”. Jest nie tylko pisarką, ale też celebrytką, chętnie i często pokazującą się w mediach. Niedawno gruntownie wyremontowała swoje mieszkanie. Zobacz, jak mieszka królowa polskiej literatury erotycznej.
Modern classic to styl, który mocno nawiązuje do tradycji, ale nadaje jej nowoczesną formę. Zobacz, jakie są główne założenia tego stylu i jakie kolory w nim dominują.
Styl Hampton to wakacyjna lekkość, wszechobecne słońce i zapach morza. Nie musisz jednak mieszkać na wybrzeżu, by poczuć w domu ten niepowtarzalny klimat. Zobacz, jak w prosty sposób urządzić wnętrze w stylu Hampton.
Skąd się wziął styl francuski? Oczywiście z Francji, ale nie tej, jaką znamy dziś, a z Francji z okresu siedemnastego i osiemnastego wieku, czyli sprzed rewolucji. To wówczas narodził się styl do dziś ściśle kojarzony z Francją.
Wnętrze New York to zaproszenie do świata luksusu, wygody i wysublimowanej elegancji. W połączeniu ze świetlistym glamour tworzy niepowtarzalną mieszankę smaku i stylu, któremu trudno się oprzeć.