SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Blog

Styl vintage jest znany od dawna. To zamiłowanie do rzeczy z duszą. Maja one swoją historię i... swoje lata. Z drugiej strony coraz chętniej sięgamy po rzeczy, które swoim stylem przypominają eleganckie salony a także mają w sobie nutkę ekstrawagancji.
Gra świateł i kolorów w sypialni pozwoli Ci się maksymalnie odprężyć, co z pewnością korzystnie wpłynie na jakość Twojego nocnego wypoczynku. Jak zaaranżować oświetlenie w sypialni, by było funkcjonalne i klimatyczne?
Chcesz, by w Twoim domu królowały nawiązania do tego, co znajdujemy w naturze? Zwróć uwagę na miękką linię mebli i dekoracji w stylu organicznym.
Dzisiaj możliwości aranżacyjnie nie mają granic. Możemy zaprojektować swoje wnętrza w dowolny sposób i dobrać do niego takie meble, które będą odpowiadać naszym gustom.
Aranżacja ściany z wykorzystaniem zdjęć? A co powiesz na obrazy lub modne grafiki? Skomponuj dekorację, która nada wnętrzu charakteru.
Podoba Ci się styl hotelowy w sypialni? Chcesz się czuć, jak na wiecznych wakacjach? Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę urządzając tego rodzaju pomieszczenie.
Przepiękny stół, eleganckie krzesła do jadalni, wyjątkowe dodatki i nastrojowe światło, to podstawowe elementy, o których musisz pomyśleć aranżując stylową jadalnię. Sprawdź, jak przy tym wykorzystać produkty marki Eichholtz.
Przy każdych świętach czy to wielkanocnych, czy bożonarodzeniowych ogarnia nas szał związany z zakupami, prezentami oraz dekoracjami. Wielu z nas zależy na różnorodnych ozdobach, aby nasz dom z roku na rok nie wyglądał tak samo.
Chcesz wiedzieć, co zrobić, żeby w domu ładnie pachniało? Wybierz świece dekoracyjne lub pałeczki zapachowe o aromacie dostosowanym do rodzaju pomieszczenia, pory roku i własnych potrzeb.