SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

BIURKA

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wygodnie w miejscu pracy oraz podczas odpoczynku

Biurka oraz krzesła - najważniejsze wyposażenie biura, gabinetu, a także pokoju ucznia

Biuro lub gabinet to pomieszczenia do pracy. Co prawda nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić je stylowo, wręcz designersko, ale to komfort pracy powinien stać na pierwszym miejscu. Wygodne biurko i dopasowane do jego wysokości krzesło powinno być pierwszym elementem nowego wyposażenia. To do niego należy dobrać pozostałe meble i dodatki. W odwrotnym przypadku może być problem ze znalezieniem biurka, które spełni wszystkie wymogi praktyczne i przy tym idealnie wpisze się w założony styl pomieszczenia.

Biurka z regulowaną wysokością, wysuwanym panelem i nadstawką - dla osób potrzebujących więcej przestrzeni

Estetyczny wygląd biurka powinien iść w parze z jego funkcjonalnością. Wąski pojedynczy blat to zdecydowanie za mało, by pracować komfortowo i wydajnie. Regulowana wysokość biurka przyda się nie tylko dzieciom, także dorośli mogą czuć potrzebę dopasowania wysokości blatu do swojego wzrostu. Wygodna nadstawka umieszczona na linii wzroku to doskonałe miejsce na monitor, wysuwany panel na ogół kryje klawiaturę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać te elementy inaczej, zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Z całą pewnością dodatkowe miejsce będzie przydatne osobom, które wiele godzin spędzają na pracy z dokumentami w formie papierowej. Biurko z nadstawką sprawdzi się tu nie tylko jako biurko komputerowe, gamingowe, ale i tradycyjne.


Jak dobrać odpowiednie biurko do komputera dla nastolatka, które pozwoli na komfortową pracę?

Jak już zostało powiedziane – regulowana wysokość biurka to idealne rozwiązanie dla nastolatka, który wciąż rośnie. Wysokość biurka powinna być tak dopasowana, by w czasie pisania kręgosłup zachowywał pionowy kształt. Natomiast wysuwany panel na klawiaturę nie może być zbyt nisko, ręce powinny być ugięte w łokciach pod kątem prostym lub rozwartym.

Nowoczesne biurka - z czego powinny być wykonane? Biurka stalowe, z betonu i szkła oraz z płyt laminowanych

Nowoczesność w przypadku biurka to nie tylko jego ergonomia, ale i designerski wygląd. Połączenie metalu i szkła doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Surowe, industrialne biuro jest wymarzonym tłem dla biurka betonowego. Płyty laminowane to rozwiązanie znane od lat. Ich szeroki wybór pozwoli dopasować biurko do każdego, nawet bardzo awangardowego wnętrza. W naszej ofercie mamy tradycyjne biurka drewniane z szufladami, biurka szklane, biurka z kontenerki oraz bardzo praktyczne biurka skandynawskie.


Jaki kształt biurka wybrać? Biurka tradycyjne prostokątne na nogach czy nowoczesne narożne

Kształt biurka w dużej mierze zależny jest od ilości miejsca, ale też od charakteru samego pomieszczenia. W prywatnym gabinecie lub pokoju nastolatka dobrze sprawdzi się biurko narożne, które pozwoli wykorzystać więcej przestrzeni. Natomiast w biurze, gdzie przyjmowani są klienci, trzeba postawić na biurko tradycyjneprostokątne lub półokrągłą konsolę.


Biurka z szafkami i szufladami - ciekawe aranżacje zabudowy i z dostawkami

Biurko to nie tylko blat roboczy i kilka szuflad z boku. Oryginalne projekty mebli od najlepszych światowych projektantów zakładają, iż biurko może być małym dziełem sztuki. Tu gdzie oprócz wygody jest miejsce na wykwintny design, można postawić na biurka w oryginalnym stylu i kształcie.

Biurko narożne oraz biurka à la konsola - oprócz zwykłych, prostokątnych

W naszym sklepie oferujemy każdy rodzaj biurka, prostokątne, narożne i biurka à la konsola. Różne wzory, kolory, style i rozmiary pozwolą znaleźć biurko idealne – takie, przy którym będzie się dobrze pracowało i które idealnie wpiszę się w estetykę i stylistykę wnętrza.


Biurko à la toaletka do makijażu - biurko sekretarzyk z oświetleniem

Biurko najczęściej kojarzone jest z miejscem do pracy. Tymczasem odpowiednio zaaranżowane i oświetlone może być doskonałą toaletką do makijażu. Niezbędne będzie duże lustro z bocznym oświetleniem i małe szufladki na kosmetyki i przybory.