SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

BIURO

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Wygoda w Twoim miejscu pracy

Biuro z sukcesem – meble i dodatki, które wygodnie urządzą Twój gabinet

W luksusowym otoczeniu pracuje się przyjemniej. Kierując się tą starą prawdą, warto zadbać, by biuro, w którym zamierzamy spędzić codziennie kilka, lub nawet kilkanaście godzin, wyglądało naprawdę stylowo. W naszym sklepie oferujemy stylowe meble, biurka, krzesła i tapicerowane fotele. Wszystko dla Twojej wygody i poczucia estetyki. Polecamy szczególnie meble Eichholtz – stylowa klasyka w połączeniu z modnym wzornictwem to idealne zestawienie do Twojego biura.

Meble i dodatki do biura - najmodniejsze trendy

Biurko i dopasowany do niego wygodny fotel do biurka to podstawa, bez której ciężko wyobrazić sobie pracę. Ale to nie wszystko. W biurze nie może zabraknąć mebli, które ułatwią pracę i przyjmowanie gości. Komplet szaf i komód powinien stanąć w części roboczej, w części reprezentacyjnej zaś niski stolik i wygodne fotele.

Dodatki do biura - pomysły na inspiracje miejsca do pracy

Tym, co sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przytulne, a praca wydajna, są dodatki. Wybierając dodatki do biura, trzeba zwrócić uwagę na ich wygląd – muszą pasować do wnętrza, oraz funkcjonalność. Stojaki na ołówki i przyciski do papieru wydają się trochę passe, ale na pewno stworzą we wnętrzu odpowiedni klimat. Przydatnym gadżetem jest tablica magnetyczna z zestawem magnesów, to miejsce na podręczne notatki. Przyda się też stylowy zegar, aby łatwiej kontrolować czas.


Wygodne, a zarazem funkcjonalne meble - całe zestawy biurowe

Zestawy meblowe do biur i gabinetów to szereg rozwiązań, które biorą pod uwagę zarówno ergonomię, jak i estetykę. Idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają gotowych, sprawdzonych rozwiązań i zechcą nam zaufać. Jesteśmy gotowi zaoferować komplet mebli i dodatków, które doskonale spełnią założenia dekoratora wnętrz, a przy tym zdecydowanie poprawią komfort pracy.Urządzenie biurka do pracy - segregatory i organizery, podkładki, organizacja kabli

Im lepiej uporządkowane biurko, tym wygodniej i przyjemniej się przy nim pracuje. Wbrew pozorom chaos nie sprzyja pracy. Dlatego warto znaleźć na biurku miejsce na segregatory i organizery, które pomogą usprawnić codzienne obowiązki. Wygodne zapinki do kabli utrzymają je w ryzach i sprawią, że staną się praktycznie niewidoczne. Designerskie podkładki to nie tylko sposób na ochronę delikatnego drewnianego blatu, ale też podkreślenie swojego stylu. Dużym powodzeniem cieszą się podkładki skórzane firmy GioBagnara oraz meble i akcesoria marki Richmond.


Jaki styl pasuje do Twojego biura

To pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim przystąpisz do kompletowania mebli i dodatków. Nawet taki drobiazg jak to, czy wybierzesz krzesło biurowe ergonomiczne, czy też fotel do biurka bez kółek będzie miało wpływ na odbiór wnętrza jako całości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz okazały styl glamour, czy minimalistyczny styl skandynawski, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, co będzie potrzebne do urządzenia Twojego biura.


Luksusowe biuro w stylu glamour z kompletem wypoczynkowym, który uprzyjemni spotkania z klientami

Jak cię widzą, tak cię piszą. Luksusowe biuro w stylu glamour na pewno zrobi duże wrażenie na klientach. Możesz je spotęgować, ustawiając w części reprezentacyjnej komplet mebli wypoczynkowych firmy Eichholtz. Pokaż wyraźnie, że sięgasz wysoko, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, chętnie podejmujesz się nowych wyzwań i zapraszasz do współpracy ludzi sobie podobnych.