SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
kolory każdym wnętrzu...

Tkaniny obiciowe i dekoracyjne - My Honey Home

Prawdziwy dom byłby smutny, gdyby zabrakło w nim tkanin. Zasłony, narzuty, poduszki, obicia mebli – to właśnie tkaniny sprawiają, że dom jest przytulny i ciepły. Zobacz, jakie tkaniny przygotowaliśmy dla Ciebie w My Honey Home.

My Honey Home – tkaniny do wnętrz urządzonych minimalistycznie

Jeśli lubisz styl skandynawski, na pewno spodobają Ci się nasze propozycje zasłon gładkich i w pasy. Szczególnie te drugie będą prawdziwą ozdobą Twojego domu. Pasy to bardzo modny motyw, często wykorzystywany na zasłonach, poduszkach i narzutach. Skomponuj swoją własną aranżację wnętrza z naszych tkanin. Zwracamy Twoją uwagę szczególnie na propozycje z kolekcji Ralph Laurent Home. Zestaw ze sobą gładką, granatową tkaninę i materiał w biało-granatowe pasy. Efekt zachwyci nie tylko Ciebie. Prostota wzoru i ascetyzm formy przy urządzaniu wnętrz niech będą motywem przewodnim. Granatowy kolor jako bardzo uniwersalny doskonale wpisze się w minimalistyczne wnętrze w stylu skandynawskim, ale też industrialnym. Co ciekawe – pasiaste tkaniny doskonale odnajdują się także w innych wnętrzach. Sięgnij też po inne tkaniny geometryczne. To ciekawa i bardzo nowoczesna ozdoba domu. Jedynie wnętrza w stylu rustykalnym trzeba pominąć przy wieszaniu geometrycznych zasłon.

My Honey Home – tkaniny do wnętrz w stylu boho i glamour

Boho i glamour to style, które nie lubią się ograniczać. Ten pierwszy wywodzi się wprost z tradycji paryskiej bohemy i nawiązuje do artystycznego, nieuporządkowanego stylu życia. Urządzając wnętrze w stylu boho, można sobie pozwolić na bardzo wiele – tu nie obowiązują sztywne reguły. Swobodny dobór wzorów i kolorów pozwala sięgnąć zarówno po zasłony, na których uwidocznione są motywy roślinne, jak i te z wzorami geometrycznymi. Im ciekawiej i bardziej nieszablonowo, tym lepiej. Z kolei glamour lubi wszystko to, co się świeci. Tu zwracamy Twoją szczególną uwagę na tkaniny z kolekcji Ashley Wilde. Srebrne i złote motywy roślinne idealnie wpiszą się w lśniące wnętrza w stylu glamour.

Proponujemy Ci tkaniny w uniwersalnych kolorach. Niezależnie od tego, jak są urządzone Twoje wnętrza, na pewno znajdziesz u nas pasującą do nich tkaninę.

My Honey Home – tkaniny klasyczne i nowoczesne

W My Honey Home staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne, jak i nowoczesne tkaniny, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Doskonale sprawdzą się jako zasłony, ale też obicia mebli. Możesz uszyć z nich narzuty, pledy, poszewki na poduszki. Będą też doskonałą kanwą do stworzenia unikalnego kompletu pościeli do sypialni. Nie wahaj się wprowadzać w życie własnych pomysłów. Nasze tkaniny i Twoja kreatywność mogą razem zdziałać cuda.

Dlaczego warto stawiać na dobrej jakości tkaniny?

W My Honey Home wiemy, jak ważna jest jakość i dlatego proponujemy Ci tylko to, co najlepsze. Nasze tkaniny są bardzo wytrzymałe i odporne na zniszczenia. Nie wytrą się i nie wyblakną nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wybierając je, masz pewność, że aranżacja Twojego domu przetrwa dłużej niż jeden sezon. Nic nie ryzykujesz, wykorzystując nasze tkaniny do obicia krzeseł czy kanapy. Na pewno będą się ładnie prezentowały przez długi czas. Jeśli lubisz zmiany postaw na gładką kanapę i dobierz do niej pasujące kolorystycznie poduszki i zasłony. Możesz je co jakiś czas zmieniać, a Twoje wnętrze nadal będzie urządzone spójnie i ze smakiem.