SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

CHWOSTY I SZNURY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
CHWOSTY I SZNURY - STYLOWE ELEMENTY DEKORACYJNE

Chwosty i sznury to dekoracyjne dodatki do firanek i zasłon, które wyeksponują piękno w niejednym wnętrzu. Nadają się idealnie do wystroju każdego pomieszczenia.

Nieograniczone możliwości dekorowania – chwosty do zasłon, które dodadzą szyku i elegancji

Chwosty i sznury do zasłon doskonale odmienią wiele okien czy wnętrz. Niejedna firanka czy zasłona będzie dopełniona ozdobnym chwostem, który jest tanim pomysłem na odświeżenie pomieszczenia. Każdą nową czy starą firanę i zasłonę można przyozdobić chwostem. Na rynku jest do dyspozycji mnóstwo chwostów w wszelkich kolorach oraz rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak stylizować zasłony w eleganckim salonie? Pomysły i praktyczne porady stylistów

Jeśli nie masz pomysłu, jak wystylizować zasłony w swoim eleganckim salonie, możesz poszukać pomocy w internecie. Znajdziesz tam wiele pomysłów, jak można ciekawie ustroić zasłony. Jeśli jednak jesteś z tych ambitnych, zasugeruj się pomysłami i praktycznymi poradami stylistów. Na początek należy zastanowić się nad materiałem, wzorem, motywem oraz kolorystyką. Następnie nad tym, jaki to ma być rodzaj tkaniny - czy ma ona być długa czy krótka. Jeśli interesują Cię trendy lub dekoracje, to wystarczy wpisać w wyszukiwarce, co obecnie jest modne w tym sezonie. Wiadomo, że co sezon zmienia się moda. Wszystko też zależy od stylu, w jakim chcemy mieć zasłony. Jeśli w glamour, to będą interesowały nas, np. fioletowe bądź czarne z kryształkami lub innymi świecidełkami. Jeśli z kolei chcemy mieć zasłony w stylu boho - to będą to zwiewne, lekkie, jasne kolory inspirowane przyrodą, czyli kwiatami lub ptakami.

Ekskluzywne chwosty - dodaj blasku i wyjątkowego stylu pomieszczeniom

Ekskluzywne chwosty sprawią, że każde wnętrze będzie wyglądać nieskazitelnie. Idealnie nadają się do wnętrza nowoczesnego, tradycyjnego, glamour oraz boho. Na rynku dostępne są ozdobne chwosty, które nadają gustowny wygląd wszelkim pomieszczeniom.

Gustowne kształty z precyzyjnymi przeszyciami – chwosty do zasłon w stylu New York, glamour oraz klasycznym

Chwosty do zasłon w stylu New York są inspirowane klasyką w połączeniu z nowoczesnością. Ten styl jest przede wszystkim kojarzony z luksusem oraz dobrobytem. Chwosty do zasłon w stylu glamour są kojarzone z przepychem. Z reguły do takiego chwosta dołączany jest ozdobny kryształek, np. Swarovskiego albo koralik. Chwosty do zasłon w stylu klasycznym charakteryzują się elegancją i prostotą. Nadają się do każdego wnętrza czy to klasycznego czy nowoczesnego.

Jak fantazyjnie upinać zasłony i firany za pomocą sznurów? Niepowtarzalny look w Twoim domu

Nie każdy wie, jak zawiązać sznury do zasłon ani jak upiąć za długie zasłony. Z reguły chcemy żeby nasz salon wyglądał doskonale, ponieważ tam przyjmujemy gości. Głównie interesować będzie nas właśnie to pomieszczenie, w którym będziemy chcieli upiąć zasłony. Musimy dobrze dobrać materiał zasłon oraz kolorystykę. Gdy chcemy upiąć gustownie zasłony, będzie nam potrzebny do tego sznur ozdobny, który wyakcentuje to, co najlepsze w naszym salonie. Innym sposobem jest puszczenie luźno zasłony, a odmiennym jest lekkie zmarszczenie zasłony i związanie jej chwostem. Z pomocą mogą też przyjść nam upinacze lub haki do zasłon. Wszystko też zależy od rodzaju, materiału i wzoru firan i zasłon oraz dekoracji przy oknach czy balkonach. Udekorowanie samemu nie jest trudne, wystarczy tylko trochę wyobraźni.