SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

TACA DEKORACYJNA BETH - 17,5x17,5CM - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
129,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie pojutrze

Kwadratowa taca dekoracyjna marki Lene Bjerre. Taca jest lustrzana, natomiast rant jest wykonany z mosiądzu w kolorze srebrnym błyszczącym. Taca Beth posiada motyw śnieżynki na szklanej powierzchni, dzięki czemu może stanowić element dekoracji, na którym warto wyeksponować bożonarodzeniowe drobiazgi.Taca sprawdzi się również w zestawie ze świecami zapachowymi, kwiatami lub innymi dekoracjami...
Opis

Kwadratowa taca dekoracyjna marki Lene Bjerre. 

Taca jest lustrzana, natomiast rant jest wykonany z mosiądzu w kolorze srebrnym błyszczącym. Taca Beth posiada motyw śnieżynki na szklanej powierzchni, dzięki czemu może stanowić element dekoracji, na którym warto wyeksponować bożonarodzeniowe drobiazgi.

Taca sprawdzi się również w zestawie ze świecami zapachowymi, kwiatami lub innymi dekoracjami. Może być też praktycznym dodatkiem na stole i służyć jako patera na owoce lub słodycze.

Wysokość rantu - 4 cm

Wymiary - 17,5x17,5 cm

Produkt hand made. Nie myć w zmywarce!

W My Honey Home znajdziesz szeroki wybór dekoracyjnych tac i funkcjonalnych naczyń. Wszystkie zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Informacje dodatkowe
KOD
A00004267
Waga
0,3 kg
Wysokość
4 cm
Długość
17,5 cm
Szerokość
17,5 cm
Kolor
Srebrny
Materiał
Mosiądz, Szkło
Pomieszczenie
Jadalnia
Marka